Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shellka 0.09

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Ptasiek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 16 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 222

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Shellka 0.09

Program Shellka 0.09 służy do ukrywania aktywnych okien w Windows. Jeśli lubisz by twój pulpit był minimalistyczny albo chcesz ukryć, co robisz na komputerze, Shellka będzie tym, czego szukasz. Po uruchomieniu aplikacji, na pasku zadań (tray), koło zegara pojawi się strzałka. Kiedy naciskasz strzałkę na ekranie wyświetla się pulpit z aktualnie wyświetlanymi oknami. Shellka 0.09 działa po polsku.

Licencja
Program Shellka 0.09 dostępny jest za darmo na licencji freeware.

Wypróbuj Shellka 0.09 – download jest całkowicie free. Zobacz także inne Narzędzia dyskowe i plikowe w naszym serwisie.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Shellka 0.09Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie