Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SecretFolder 4.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Oh!Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.10.2016
Rozmiar: 2,84 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 4

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SecretFolder 4.0

SecretFolder to bardzo proste w obsłudze i przydatne w codziennej pracy, szczególnie w przypadku ogólnego dostępu do komputera narzędzie, za pomocą którego szybko i bezproblemowo ukryjemy wybrane foldery w dowolnym miejscu i ilości. Mogą to być foldery z muzyką na pulpicie lub grami na zewnętrznym dysku twardym. 

Narzędzie to przyda się przede wszystkim tym użytkownikom, którzy muszą dzielić dostęp do komputera z innymi osobami, ale nie chce, aby niektóre dane były przez innych przeglądane itp. Po instalacji programu i jeszcze przed pierwszym uruchomieniem, musimy ustalić własne hasło, które będzie kluczem do otwarcia ukrytych folderów. A w jaki sposób możemy ukryć wybrane foldery? Wystarczy przejść do wybranego folderu, a następnie przeciągnąć go na okno programu. 

Możemy również skorzystać z tradycyjnej metody i wyszukać dany folder z poziomu okna programu. Po tych kilku operacjach folder pojawi się na liście ukrytych folderów w programie. Na liście znajdziemy także podstawowe informacje, miedzy innymi o statusie ukrycia folderu – lock lub unlock, dzięki czemu w dowolnym momencie możemy ocenić stopień zabezpieczenia.

Jeśli chodzi o poziom ukrycia folderów, jest on bardzo wysoki. Na przykład, nawet znając ścieżkę dostępu do danego folderu np. Dysk lokalny C:/Użytkownicy/User/Folder z muzyką, nie ma możliwości wejścia do folderu. Nie działają również komendy CMD. Żeby uzyskać dostęp do ukrytych folderów, należy uruchomić aplikację, a następnie wpisać ustalone wcześniej hasło. Co więcej, bez hasła nie jest możliwe odinstalowanie aplikacji. Jak widać poziom zabezpieczeń jest na bardzo wysokim poziomie, choć z drugiej strony, lepiej nie zapomnieć ustalonego hasła.

Program jest kompatybilny ze wszystkimi ostatnimi wersjami systemu operacyjnego Windows tj. XP, Vista, 7, 8, 8.1 oraz 10 zarówno w wersjach 32- jak i 64-bitowych. Ponadto program poradzi sobie z obsługą systemów plików NTFS, FAT32, exFAT i FAT.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SecretFolder 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie