Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Revo Uninstaller Free 1.85

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: VS Revo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.12.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1843

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Revo Uninstaller Free 1.85

Revo Uninstaller Free 1.85 to darmowy program przeznaczony do usuwania programów zainstalowanych na komputerze.  Dodatkowo Revo Uninstaller pomaga zrobić porządki na dyskach – kompletnie usunie niepotrzebne i tymczasowe pliki. Dostępny jest Revo Uninstaller Free 1.85 po polsku oraz w ponad trzydziestu innych wersjach językowych. Revo Uninstaller oferuje free download na licencji freeware a więc bez żadnych ograniczeń. Jeśli szukasz programu do efektywnego wymazywania programów z pamięci komputera, wypróbuj Revo Uninstaller Free 1.85 – pobierz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Revo Uninstaller jest niezwykle prosty w użyciu – jego menu przypomina Eksplorator Windows, w którym widać wszystkie zainstalowane w systemie programy a żeby dany program odinstalować wystarczy go zaznaczyć i kliknąć przycisk Odinstaluj. Deinstalacja przy pomocy Revo daje gwarancję nie tylko pozbycia się zbędnego programu ale również wszystkich niepotrzebnych plików i folderów oraz wpisów do rejestru jakie wiązały się z instalacją programu. Revo Uninstall radzi sobie nawet z usuwaniem programów, przy których instalacji zaszły błędy oraz ze śladami pozostawionymi przez wcześniej odinstalowane programy.

Revo Uninstaller Free 1.85 do pobrania w tym miejscu to program bezpieczny – przed usunięciem wpisów rejestru tworzy kopie zapasowe. Najnowszy Revo Uninstaller Free 1.85 posiada funkcje zarządzania programami otwieranymi przy starcie systemu, oczyszczania systemu z niepotrzebnych plików, usuwania historii stron i tymczasowych plików internetowych, usuwania plików tymczasowych i bezpowrotnego wymazywania danych. Pobierz Revo Uninstaller za free.

Licencja
Revo Uninstaller oferuje download na licencji freeware – można go używać bez rejestracji bez ograniczeń. Program Revo Uninstaller Free 1.85 w wersji pl działa od momentu instalacji  i nie jest potrzebne osobne spolszczenie.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne z jakimi kompatybilny jest darmowy Revo Uninstaller to Windows Vista, Windows 2000, Windows XP oraz Windows 7. Wszystkie obsługiwane systemy są wersjami 32-bit. Wersje x64 obsługiwane są przez Revo Uninstaller Pro.

Pobierz Revo Uninstaller Free 1.85 za darmo. Poza programem Revo Uninstaller 1.85 w dziale download znajdziesz najnowsze bezpłatne programy, bez których nie obejdzie się żaden komputer.


Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Revo Uninstaller Free 1.85Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie