Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Revo Uninstaller 1.83

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: VS Revo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.10.2009
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1301

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Revo Uninstaller 1.83

­

Program Revo Uninstaller 1.83 służy do usuwania programów zainstalowanych w systemie operacyjnym. Oprócz funkcji znanych ze standardowych narzędzi do deinstalacji, Revo Uninstaller oferuje kilka funkcji dodatkowych. Revo Uninstaller działa po polsku oraz w ponad trzydziestu innych wersjach językowych. Revo Uninstaller dostępny jest za darmo bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Jeśli chcesz dokładnie usuwać programy z dysku wybierz Revo Uninstaller – ściągnij klikając na zielny przycisk pod tekstem.

Po otwarciu programu Revo Uninstaller w oknie głównym ukazują się ikony wszystkich zainstalowanych programów. Widok można zmienić tak, jak w Eksploratorze Windows a także oglądać tylko programy zainstalowane w danym profilu użytkownika. Aby odinstalować program wystarczy zaznaczyć go w oknie i nacisnąć przycisk Odinstaluj. To, co różni Revo Uninstaller od domyślnych narzędzi systemowych to pewność, że wraz z programem odinstalujemy również wszystkie niepotrzebne pliki i foldery oraz wpisy do rejestru, nawet jeśli w procesie instalacji zaszły błędy. Revo Uninstaller pozwala usunąć dowolny program z listy i po ponownym uruchomieniu Revo Uninstaller dany program nie pojawi się już na liście. Revo Uninstaller w wersji pl działa od momentu instalacji.

Inne funkcja, jakie oferuje Revo Uninstaller to: Szukaj w Google (funkcja ta otwiera w domyślnej przeglądarce wyniki wyszukiwania Google dla nazwy programu lub producenta), Link do informacji o programie (otwiera informacje w przeglądarce), Link z Pomocą (otwiera pomoc programu w przeglądarce), Link aktualizacji (pokazuje dostępne aktualizacje w przeglądarce), Pokaż lokalizację (otwiera folder z zainstalowanym programem), Otwórz rejestr (pokazuje informacje o danym programie). Na pasku narzędzi znajduje się liczba zainstalowanych programów. Program można również uruchomić w trybie oszczędnym – program nie ładuje ikon i nie oblicza miejsca, jakie zajmują na dysku programy. Revo Uninstaller 1.83, najnowszy z serii 1.0, zapewnia jeszcze lepszą szybkość działania. Jeśli potrzebujesz Revo Uninstaller, pobierz go już teraz.

Wymagania systemowe Obecna wersja Revo Uninstaller download działa na następujących systemach operacyjnych: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista – wszystkie w wersjach 32-biotwych, systemy 64 bitowe nie są obsługiwane. Oficjalne źródła nie podają informacji czy Revo Uninstaller i Windows 7 są kompatybilne.

Licencja Revo Uninstaller jest freeware – można go używać bez rejestracji, nie pojawiają się w nim także reklamy. Revo Uninstaller to nie trial – nie ma żadnych ograniczeń. Program działa całkowicie po polsku – w Revo Uninstaller osobne spolszczenie nie jest potrzebne.

Pobierz Revo Uninstaller za free. Jeśli szukasz czegoś oprócz Revo Uninstaller, do pobrania na naszym serwisie czekają setki darmowych programów i gier.

­

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Junkware Removal Tool

  Pobierz Junkware Removal Tool i pozbądź się niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows!

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Revo Uninstaller 1.83Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie