Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Revo Uninstaller 1.93

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: VS Revo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 283

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Revo Uninstaller 1.93

Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera. Program ten w porównaniu ze zintegrowanym z systemem narzędziem Dodaj/Usuń programy, jest dużo bardziej skuteczny w usuwaniu zbędnych aplikacji, a także pozostałości po już odinstalowanych programach. Dzięki niemu nie trzeba już tracić cennego czasu na ręczne usuwanie plików, pozostałych po deinstalacji, czy też kombinowanie z deinstalacją aplikacji, które nie chcą się usunąć poprzez klasyczne narzędzie, dostępne w Windows. Aplikacja została ponadto wyposażona w 8 narzędzi do czyszczenia zawartości dysku twardego, które umożliwiają m.in. zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu, a także usuwanie historii z przeglądarek czy też arkuszy tekstowych. Download Revo Uninstaller to bardzo dobre wyjście z sytuacji kiedy mamy problem z odinstalowaniem jakiegoś programu lub chcemy być pewni, że nie zostawi on po sobie zbyt wielu śmieci.

Program jest dostępny również w płatnej edycji Pro, która oferuje jeszcze więcej opcji, a także pełne wsparcie dla aplikacji 64bitowych, gdyż darmowy Revo Uninstaller ich niestety nie wykrywa, a co za tym idzie nie pozwala na ich usunięcie. Z innych zalet tego narzędzia do usuwania oprogramowania z dysku, warto wymienić dostępność Revo Uninstaller pl, która ułatwia korzystanie z jego wielu opcji, a także niskie wymagania. Jeśli więc chcesz zrobić porządki na swoim komputerze, tak by uniknąć formatowania systemu, to warto zacząć od instalacji i sprawdzenia Revo Uninstaller w akcji. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Revo Uninstaller 1.93Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie