Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ranish Partition Manager 2.44

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: ranish.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 138
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1686

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ranish Partition Manager 2.44

Jeden z najbardziej zaawansowanych menedżerów partycji, pozwala na ustawienie fizycznego położenia partycji na dysku, twórcy nie zapomnieli również o wbudowanym menedżerze startu, program powinien znaleźć się w bibliotece narzędzi dyskowych każdego użytkownika. Partycjoner posiada bardzo zaawansowane jak dla przeciętnego użytkownika możliwości, interfejs użytkownika pomimo iż jest archaiczny nie powinien sprawić nikomu problemu , wbudowany prosty boot menedżer pozwoli każdemu na proste skonfigurowanie wielu systemów operacyjnych na jednym dysku twardym, program radzi sobie z ukrytymi partycjami a dzięki zaawansowanym możliwościom problemem nie będzie również ominięcie bad sektorów na dysku twardym. Zintegrowane narzędzie do formatowania pozwala na szybkie i skuteczne podzielenie dysku twardego według upodobań użytkownika,  nie zabrakło również możliwości stworzenia dyskietki startowej. Tworzenie i edytowanie partycji tym programem jest proste i przyjemne, możliwość przełączania widoków oraz informacje o fizycznym położeniu partycji na dysku przydadzą się zaawansowanym użytkownikom. Partycjoner potrafi naprawić uszkodzony MBR

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ranish Partition Manager 2.44Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie