Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Q-Dir 4.92

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Nenad
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.10.2010
Data modyfikacji: 29.12.2011
Rozmiar: 0.41 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 115

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Q-Dir 4.92

Q-Dir 4.92 to menadżer plików przeznaczony dla systemów Windows. Dzięki niemu można szybko i sprawnie skonfigurować układ okien, kopiować i przenosić pliki oraz katalogi. Q-Dir jest po polsku. Jakie są jego zalety? Na pewno wypada tu zaliczyć możliwość pracy w trybie pełnoekranowym z możliwością podziału na kilka mniejszych okien. Druga zaleta to szybkie przenoszenie metodą „przeciągnij i upuść”. Trzecia to z pewnością mały rozmiar pliku instalacyjnego – 0,3 MB, czyli download Q-Dir zajmuje dosłownie kilka sekund.

Do zalet należy zaliczyć także generowanie list ze spisanymi danymi w wybranej lokacji, czyli nie musimy potem szukać żądanego pliku w katalogach – wystarczy sprawdzić w spisie, gdzie się znajduje. Możemy także zdefiniować, jakie pliki będą podświetlane. Ten program do zarządzania plikami jest cały czas rozwijany, a wszelkie aktualizacje pobierane są na bieżąco. Jakie są wymieniane przez użytkowników wady?

Niektórym może przeszkadzać brak paska napędów, a także brak opcji zapamiętywania ostatnio otwieranych plików. To w sumie jedyne minusy, które nie są jakimiś poważnymi uchybieniami. Q-Dir 4.92 to także manager plików, który prezentuje się atrakcyjnie pod względem wizualnym. Można to zresztą sprawdzić na grafikach znajdujących się w galerii przy tym opisie.

Q-Dir 4.92 to aplikacja, która przyda się na każdym komputerze z systemem Windows. Warto zauważyć, że wykorzystuje ona silnik przeglądarki Internet Explorer. Zachęcamy do zapoznanie się z programem – każdemu przyda się taki pomocnik do robienia porządków na komputerze. Jako że nie płaci się za to ani grosza, nie zaszkodzi spróbować.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Q-Dir 4.92Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie