Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Q-Dir 4.92

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Nenad
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.10.2010
Data modyfikacji: 29.12.2011
Rozmiar: 0.41 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 114

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Q-Dir 4.92

Q-Dir 4.92 to menadżer plików przeznaczony dla systemów Windows. Dzięki niemu można szybko i sprawnie skonfigurować układ okien, kopiować i przenosić pliki oraz katalogi. Q-Dir jest po polsku. Jakie są jego zalety? Na pewno wypada tu zaliczyć możliwość pracy w trybie pełnoekranowym z możliwością podziału na kilka mniejszych okien. Druga zaleta to szybkie przenoszenie metodą „przeciągnij i upuść”. Trzecia to z pewnością mały rozmiar pliku instalacyjnego – 0,3 MB, czyli download Q-Dir zajmuje dosłownie kilka sekund.

Do zalet należy zaliczyć także generowanie list ze spisanymi danymi w wybranej lokacji, czyli nie musimy potem szukać żądanego pliku w katalogach – wystarczy sprawdzić w spisie, gdzie się znajduje. Możemy także zdefiniować, jakie pliki będą podświetlane. Ten program do zarządzania plikami jest cały czas rozwijany, a wszelkie aktualizacje pobierane są na bieżąco. Jakie są wymieniane przez użytkowników wady?

Niektórym może przeszkadzać brak paska napędów, a także brak opcji zapamiętywania ostatnio otwieranych plików. To w sumie jedyne minusy, które nie są jakimiś poważnymi uchybieniami. Q-Dir 4.92 to także manager plików, który prezentuje się atrakcyjnie pod względem wizualnym. Można to zresztą sprawdzić na grafikach znajdujących się w galerii przy tym opisie.

Q-Dir 4.92 to aplikacja, która przyda się na każdym komputerze z systemem Windows. Warto zauważyć, że wykorzystuje ona silnik przeglądarki Internet Explorer. Zachęcamy do zapoznanie się z programem – każdemu przyda się taki pomocnik do robienia porządków na komputerze. Jako że nie płaci się za to ani grosza, nie zaszkodzi spróbować.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Q-Dir 4.92Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie