Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Q-Dir 5.89

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Nenad Hrg
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.01.2014
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 75

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Q-Dir 5.89

Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir. Warto wspomnieć, że twórcy nie zapomnieli także o menu w języku polskim, co znacznie ułatwia pracę. Po zainstalowaniu, Q-Dir umożliwia użytkownikowi szybką konfigurację okien wewnętrznych, pomiędzy którymi można w późniejszym czasie dowolnie manipulować plikami.

Całość działa na zasadzie drag-and-drop. mamy tutaj do czynienia między innymi z takimi funkcjami, jak: kopiowanie, przenoszenie oraz usuwanie plików. Nie zabrakło możliwości tworzenia skrótów do najczęściej odwiedzanych miejsc. Okno programu możemy podzielić na 2, 3 lub nawet 4 sekcje między którymi będziemy wykonywać różnego rodzaju operacje. Niewielkie rozmiary menadżera pozwolą zainstalować go niemal na każdym komputerze, nawet kilkunastoletnim. Całość polecana jest przede wszystkim początkującym użytkownikom.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Q-Dir 5.89Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie