Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power Defragmenter 2.0.125

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: eXcessive Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 410 kB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 351

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Power Defragmenter 2.0.125

Power Defragmenter 2.0.125 jest, graficzną nakładkę na Contig program do defragmentacji dysków w systemie Window

Program sam analizuje romieszczenie plików na dysku trwardym i w ten spokób przygotowuje proces optymalizacji, zasięg procesu defragmentacji można dowolnie konfigurować np. zawęzić go do jednego katalogu. Aby nakładka działała prawidłowo należy pobrać silnik ze strony Sysinternals.com i skopiować plik Contig.exe w miejsce, w którym znajduje się aplikacja Power Defragmenter GUI.exe

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • Junkware Removal Tool

  Pobierz Junkware Removal Tool i pozbądź się niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows!

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Power Defragmenter 2.0.125Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie