Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power Defragmenter 2.0.125

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: eXcessive Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 410 kB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 350

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Power Defragmenter 2.0.125

Power Defragmenter 2.0.125 jest, graficzną nakładkę na Contig program do defragmentacji dysków w systemie Window

Program sam analizuje romieszczenie plików na dysku trwardym i w ten spokób przygotowuje proces optymalizacji, zasięg procesu defragmentacji można dowolnie konfigurować np. zawęzić go do jednego katalogu. Aby nakładka działała prawidłowo należy pobrać silnik ze strony Sysinternals.com i skopiować plik Contig.exe w miejsce, w którym znajduje się aplikacja Power Defragmenter GUI.exe

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Power Defragmenter 2.0.125Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie