Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PerfectDisk 12.5 Build 308

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Raxco Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.11.2011
Data modyfikacji: 30.11.2011
Rozmiar: 40,21 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 120

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PerfectDisk 12.5 Build 308

PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym działającym na systemie plików wspieranym przez system operacyjny z rodziny Windows. W programie mamy dostępne takie funkcje jak tryb StealthPatrol, który wykonuje automatyczną defragmentację dysku podczas gdy komputer jest nieużywany, czyli przykładowo znajduje się w trybie hibernacji. Tryb PerfectDisk's Single File Defrag umożliwia dokonanie defragmentacji jedynie wybranych plików wskazanych przez użytkownika. Program ma również opcję czyszczenia niepotrzebnych plików takich jak pliki znajdujące się w koszu czy tymczasowe pliki internetowe.

Przydatną funkcją jest również możliwość wyszukiwania duplikatów plików znajdujących się na dyskach komputera. Dzięki tej opcji znajdziemy wszystkie niepotrzebnie powtarzające się pliki co również pozwoli zaoszczędzić sporą ilość miejsca na dysku. Program może być obsługiwany z poziomu wiersza poleceń zarówno dla operacji lokalnych jak i zdalnych. Program posiada rozbudowaną linię komand, dzięki czemu będziemy mieć pełną kontrolę nad całym procesem optymalizacji dysków twardych. Program posiada również narzędzie, dzięki któremu możliwa jest automatyczna aktualizacja z poziomu aplikacji.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PerfectDisk 12.5 Build 308Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie