Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PerfectDisk 12.5 Build 308

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Raxco Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.11.2011
Data modyfikacji: 30.11.2011
Rozmiar: 40,21 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 124

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PerfectDisk 12.5 Build 308

PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym działającym na systemie plików wspieranym przez system operacyjny z rodziny Windows. W programie mamy dostępne takie funkcje jak tryb StealthPatrol, który wykonuje automatyczną defragmentację dysku podczas gdy komputer jest nieużywany, czyli przykładowo znajduje się w trybie hibernacji. Tryb PerfectDisk's Single File Defrag umożliwia dokonanie defragmentacji jedynie wybranych plików wskazanych przez użytkownika. Program ma również opcję czyszczenia niepotrzebnych plików takich jak pliki znajdujące się w koszu czy tymczasowe pliki internetowe.

Przydatną funkcją jest również możliwość wyszukiwania duplikatów plików znajdujących się na dyskach komputera. Dzięki tej opcji znajdziemy wszystkie niepotrzebnie powtarzające się pliki co również pozwoli zaoszczędzić sporą ilość miejsca na dysku. Program może być obsługiwany z poziomu wiersza poleceń zarówno dla operacji lokalnych jak i zdalnych. Program posiada rozbudowaną linię komand, dzięki czemu będziemy mieć pełną kontrolę nad całym procesem optymalizacji dysków twardych. Program posiada również narzędzie, dzięki któremu możliwa jest automatyczna aktualizacja z poziomu aplikacji.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PerfectDisk 12.5 Build 308Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie