Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Partition Wizard Home Edition 7.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: MT Solution Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 10.57 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 505

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Partition Wizard Home Edition 7.0

Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym. Jak sugeruje to nazwa, aplikacja ta wyspecjalizowana jest w działaniach na partycjach. Możemy dzięki niej tworzyć je, odzyskiwać, ukrywać, kopiować, a także zmieniać ich rozmiary. Ponieważ Partition Wizard jest całkowicie za darmo, można go pobrać w każdej chwili i używać bez żadnych kosztów.

Program pracuje z wszystkimi rodzajami twardych dysków. Nadaje się też doskonale dla systemów Windows, zarówno 32-, jak i 64-bity. Co prawa nie jest on po polsku, to jednak obsługa nie powinna sprawić trudności nikomu, kto zna choćby podstawowe komendy w języku angielskim. Aplikacja pozwoli także na zmianę systemu plików z FAT na NTFS. Jak więc widać mamy tu wszystko, co potrzeba do operacji na dysku twardym i partycji. Download Partition Wizard zajmuje krótki czas – plik instalacyjny ma tylko 8 MB. Warto wiec spróbować, co ma do zaoferowania!

Na zachętę dodamy, ze interfejs rozplanowany jest tak, że z obsługą nie będą mieć problemu zarówno miej doświadczenie użytkownicy, jak i eksperci w temacie. Dodatkowo nie ma górnego rozmiaru, do jakiego aplikacja obsługuje dysk – może być to nawet ponad 2 TB! Zwraca też uwagę szybkość jej działania – wykorzystuje ona cała pamięć operacyjną RAM, tak więc działa na sto procent. Można przekonać się o tym, pobierając Partition Wizard z tej właśnie strony – wystarczy tylko kliknąć w poniższy link, aby rozpoczęło się pobieranie. Jest on bardzo ceniony przez użytkowników oraz dostaje wysokie oceny w portalach branżowych, warto wiec przekonać się, dlaczego.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • Unlocker

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Partition Wizard Home Edition 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie