Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Partition Manager 2010

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Paragon Software Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.04.2010
Rozmiar: 29.8 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1403

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Partition Manager 2010

Partition Manager 2010 Free Edition to narzędzie do bezpiecznego partycjonowania dysku twardego. Najnowsza edycja Partition Manager 2010 Free Edition w łatwy sposób organizuje przestrzeń dysku twardego i rozdziela wolne miejsce, aby zwiększyć wydajność systemu. Atrakcyjność programu na pewno podnosi fakt, że Partition Manager 2010 dostępny jest po polsku.

Partition Manager 2010 to darmowy program to wykonywania w najbezpieczniejszy sposób krytycznie ważnych operacji. Pozwala on łatwo zmienić rozmiar i przenosić partycje dzięki funkcji „Kreator zmiany rozmiaru”. Organizację i optymalizację dysków twardych ułatwiają kreatory tworzenia, formatowania i usuwania. Partition Manager 2010 obsługuje każdy, nawet najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie. Sprawdź Partition Manager 2010 – download jest całkowicie darmowy.

Wypróbuj Partition Manager 2010 – pobierz i poznaj technologie: Hot Resize (zwiększanie rozmiarów partycji bez uruchamiania systemu Windows), Smart Partition (ochrona operacji partycjonowania) i Power Shield (utrzymanie spójności danych np. w przypadku awarii). Dodatkowo program organizuje dysk twardy i odzyskuje wolne miejsce, pozwala tworzyć kopie zapasowe poprzez oddzielenie danych od systemu operacyjnego oraz pomaga instalować kilka systemów operacyjnych na osobnych partycjach. Aby uzyskać wersję polską Partition Manager 2010 specjalne spolszczenie nie jest konieczne. Najnowszy Partition Manager 2010 do pobrania już teraz.

Licencja
Partition Manager 2010 można używać za darmo z wyjątkiem zastosowań komercyjnych. Na stronie producenta paragon-software.pl można znaleśc trzy rozszerzone wersje Partition Manager 2010 w wersji demo. Partition Manager 2010 Personal, pełna wersja, kosztuje 74,25 PLN. Za Partition Manager 2010 Professional full zapłacimy 126,75 PLN a za najdroższą wersję Server 627,50 PLN.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, jakie obsługuje Partition Manager 2010: XP, Vista i 2000. Oficjalnie wiadomo, że Partition Manager 2010 i Windows 7 są kompatybilne. Tutaj pobierzesz wersje na systemy 32-bitowe. Jeśli twój system jest 64-bitowy, przejdź na stronę producenta paragon-software.com/home/pm-express/download.html. Partition Manager 2010 Linux i Mac OS X nie został przygotowany. Zobacz także inne programy do tworzenia partycji w dziale narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Partition Manager 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie