Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Partition Manager 11

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Paragon Software Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 31,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 446

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Partition Manager 11

Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem. Program umożliwia dzielenie przestrzeni na dysku twardym, a więc tworzenie partycji, a także ich formatowanie, dzięki czemu użytkownik samodzielnie może zaplanować podział swojego dysku twardego. Aplikacja pozwala ponadto na przenoszenie, zmianę rozmiaru, a także całkowite usuwanie już utworzonych partycji, oferując jednocześnie wsparcie dla najpopularniejszych systemów plików, takich jak m.in. FAT16, FAT32, czy NTFS. Partition Manager 11 Free Edition jest kompatybilny z różnego rodzaju dyskami twardymi, zarówno tymi starszymi, jak np. ATA oraz tymi nowszymi - SATA czy SCSI.

Program w wersji darmowej zawiera również najprostsze narzędzia służące do zarządzania dyskami twardymi, które pozwalają na ich defragmentację. Oprócz wersji free Partition Manager dostępnej na pobierz istnieją również płatne wersje Personal oraz Pro, które oferują większą liczbę bardziej zaawansowanych narzędzi. Jedną z największych zalet edycji darmowej jest prostota działania oraz fakt, że aplikacja nie obciąża zbytnio zasobów systemowych, przez co może być śmiało używana nawet przez mniej doświadczonych użytkowników i to na starszych komputerach. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Partition Manager 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie