Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Partition Manager 11

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Paragon Software Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 31,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 446

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Partition Manager 11

Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem. Program umożliwia dzielenie przestrzeni na dysku twardym, a więc tworzenie partycji, a także ich formatowanie, dzięki czemu użytkownik samodzielnie może zaplanować podział swojego dysku twardego. Aplikacja pozwala ponadto na przenoszenie, zmianę rozmiaru, a także całkowite usuwanie już utworzonych partycji, oferując jednocześnie wsparcie dla najpopularniejszych systemów plików, takich jak m.in. FAT16, FAT32, czy NTFS. Partition Manager 11 Free Edition jest kompatybilny z różnego rodzaju dyskami twardymi, zarówno tymi starszymi, jak np. ATA oraz tymi nowszymi - SATA czy SCSI.

Program w wersji darmowej zawiera również najprostsze narzędzia służące do zarządzania dyskami twardymi, które pozwalają na ich defragmentację. Oprócz wersji free Partition Manager dostępnej na pobierz istnieją również płatne wersje Personal oraz Pro, które oferują większą liczbę bardziej zaawansowanych narzędzi. Jedną z największych zalet edycji darmowej jest prostota działania oraz fakt, że aplikacja nie obciąża zbytnio zasobów systemowych, przez co może być śmiało używana nawet przez mniej doświadczonych użytkowników i to na starszych komputerach. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Unlocker

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Partition Manager 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie