Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paragon Partition Manager Professional 9.0.4156

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Paragon Software Group
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 32 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4593

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Paragon Partition Manager Professional 9.0.4156

Paragon Partition Manager Professional to program pozwalający kompleksowo, zarządzać partycjami i dyskami twardymi.

Aplikacja pozwala dowolnie formatować, ukrywać konwertować, kopiować, kasować dane z dostępnych dysków jak i dowolnie tworzyć, kasować i modyfikować dostępne partycje. Paragon Partition Manager posiada również opcję tworzenia kopii zapasowych, współpracuje z dyskami zewnętrznymi Usb oraz dostarcza łatwe w obsłudze kreatory pozwalajace korzystać z pełni z możliości programu nawet niezaawansowanym użytkownikom. Poniżej do pobrania wersja 11 programu.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paragon Partition Manager Professional 9.0.4156Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie