Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paragon Partition Manager Professional 9.0.4156

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Paragon Software Group
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 32 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4591

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Paragon Partition Manager Professional 9.0.4156

Paragon Partition Manager Professional to program pozwalający kompleksowo, zarządzać partycjami i dyskami twardymi.

Aplikacja pozwala dowolnie formatować, ukrywać konwertować, kopiować, kasować dane z dostępnych dysków jak i dowolnie tworzyć, kasować i modyfikować dostępne partycje. Paragon Partition Manager posiada również opcję tworzenia kopii zapasowych, współpracuje z dyskami zewnętrznymi Usb oraz dostarcza łatwe w obsłudze kreatory pozwalajace korzystać z pełni z możliości programu nawet niezaawansowanym użytkownikom. Poniżej do pobrania wersja 11 programu.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paragon Partition Manager Professional 9.0.4156Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie