Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pablo Commander 1.4

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Pablo Software Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 125 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 274

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pablo Commander 1.4

Pablo Commander 1.4 to bezpłatny menadżer plików dla Windows a jego najsilniejszą stroną jest rozbudowany klient FTP. De facto, menadżer plików jest tylko dodatkiem do zaawansowanego klienta FTP posiadającego opcję łączenia dwóch serwerów.­ Aplikacja jest niezwykle prosta, posiada tylko podstawowe funkcje zarządzania plikami. Pablo Commander 1.4 po polsku nie jest dostępny.

Licencja
Pablo Commander 1.4 to download za darmo na licencji freeware – bez opłat i ograniczeń.

Pablo Commander 1.4 pobierzesz free. Podobne programy znajdziesz w dziale narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pablo Commander 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie