Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pablo Commander 1.4

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Pablo Software Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 125 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 275

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pablo Commander 1.4

Pablo Commander 1.4 to bezpłatny menadżer plików dla Windows a jego najsilniejszą stroną jest rozbudowany klient FTP. De facto, menadżer plików jest tylko dodatkiem do zaawansowanego klienta FTP posiadającego opcję łączenia dwóch serwerów.­ Aplikacja jest niezwykle prosta, posiada tylko podstawowe funkcje zarządzania plikami. Pablo Commander 1.4 po polsku nie jest dostępny.

Licencja
Pablo Commander 1.4 to download za darmo na licencji freeware – bez opłat i ograniczeń.

Pablo Commander 1.4 pobierzesz free. Podobne programy znajdziesz w dziale narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pablo Commander 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie