Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

O&O Defrag Professional 15

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: O&O Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.10.2010
Rozmiar: 21,9 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 225

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis O&O Defrag Professional 15

Czasami zdarza się, że komputer zaczyna pracować wolniej, choć na pierwszy rzut oka nie ma ku temu żadnej przyczyny. Możemy wówczas zrobić kilka rzeczy, aby wycisnąć maksimum możliwości z naszej maszyny. Pierwszą jest oczyszczenie rejestru ze zbędnych resztek aplikacji i niepotrzebnych plików (darmowe programy do tych operacji znajdują się na stronach naszego portalu), drugą zaś – defragmentacja dysku systemowego (czyli C). Jest to operacja poprawiająca rozłożenie plików na nośniku, przez co działanie wszystkich staje się lepsze.

O&O Defrag Professional 14 to program do jak najlepszej defragmentacji. Doskonale nadaje się do systemów Windows, więc możemy dzięki niemu przyśpieszyć działanie XP, Visty i 7. W odróżnieniu do innych programów nie wykorzystuje on pełnej mocy komputera, ale działa w tle, czyli możemy spokojnie pracować, podczas gdy aplikacja wykonuje swe zadanie. Z użytecznych funkcji warto tu wymienić takie jak menadżer planowania optymalizacji systemu, oszczędzanie energii (co przyda się w laptopach) oraz pięć różnych algorytmów operacji.

Niestety, nie ma wersji O&O Defrag Professional 14 za darmo. Można jednak pobrać próbną, która pozwoli na testowanie aplikacji przez trzydzieści dni. To wystarczająco dużo czasu, aby przyjrzeć się wszystkim aspektom programu i ocenić efekty jego działania. Przyda się znajomość angielskiego, bowiem nie ma wydania O&O Defrag Professional 14 po polsku. Wystarczy minimalna, bowiem interfejs jest przejrzysty, zaś obsługa nie powinna przysporzyć nikomu problemów. Oczywiście dostajemy pełne informacje o dokonanej defragmentacji, włącznie z podaniem, ile miejsca na dysku udało się zyskać. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Junkware Removal Tool

  Pobierz Junkware Removal Tool i pozbądź się niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows!

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: O&O Defrag Professional 15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie