Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Odkurzacz Professional 13.3.0.1584

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: FranmoSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Data modyfikacji: 21.08.2013
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 24673

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Odkurzacz Professional 13.3.0.1584

Odkurzacz to program służący do oczyszczania pamięci komputera z niepotrzebnych plików. Odkurzacz rozpoznaje ponad 2500 plików tymczasowych zajmujących cenne miejsce na dysku. Darmowy Odkurzacz wykrywa i usuwa takie pliki jak: kopie zapasowe, raporty, logi, dzienniki zdarzeń, zbędne pliki językowe (np. wersję chińską) a także pliki pozostawione po odinstalowanych programach, ślady pozostawione przez szkodliwe aplikacje i inne zbędne składniki. Dzięki stale aktualizowanym bazom danych Odkurzacz, w wersji pl, zapewnia wykrywanie nowych zbędnych plików. Sprawdź odkurzacz na stronie producenta.

Pierwszą z funkcji jaką oferuje Odkurzacz po polsku, to Szybkie Czyszczenie Dysku. Funkcja ta czyści komputer z plików tymczasowych, opróżniania kosz, usuwa pliki tymczasowe przeglądarek internetowych oraz zbędne składniki systemu. Szybkie Czyszczenie Dysku posiada możliwość zapamiętania folderów do czyszczenia oraz podaje dokładne wyniki przeprowadzonych czynności. Odkurzacz, dzięki funkcji Menedżer Rejestru, umożliwia też usunięcie zbędnych wybranych wpisów rejestru utworzonych przez zainstalowane, odinstalowane lub niebezpieczne programy.

Kolejnym składnikiem programu Odkurzacz, dostępnego za free, jest Monitor Czystości Dysku, który informuje o poziomie zaśmiecenia dysku zanim zostanie przeprowadzone właściwe skanowanie. Monitor Instalacji Oprogramowania służy do usuwania plików pozostawionych przez odinstalowane programy pliki. Monitor Porzuconych Folderów znajduje puste lub porzucone foldery, które zostały po odinstalowanych programach lub zostały utworzone przez szpiegi lub trojany.

Program Odkurzacz posiada również funkcję Usuwanie Zablokowanych Plików. Umożliwia ona usuwanie zablokowanych plików i procesów, które nie dają się usunąć w zwykły sposób. Skaner Nieznanych Śmieci to narzędzie do przeglądania dysku pod kątem nowych, niezdefiniowanych śmieci. Informacje zebrane w ten sposób od użytkowników umożliwiają programowi Odkurzacz rozszerzać bazę danych. Na stronie oficjalnej producent programu Odkurzacz oferuje do pobrania bazy filtrów.

Odkurzacz, dostępny za darmo, obsługuje ponad 310 aplikacji i wyposażony jest w trzy tryby skanowania: Tryb Bezpieczny (Zwykły i Ekspres - usunięcie popularnych śmieci wraz z wysokim bezpieczeństwem dla systemu i programów), Tryb Pośredni (Zwykły oraz Ekspres - usunięcie maksymalnej liczby zbędnych elementów z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa komputera) oraz Tryb Zaawansowany (Zwykły i Ekspres - znalezienie większej ilości zbędnych plików. Tryb Zaawansowany nie jest polecany początkującym użytkownikom gdyż istnieje ryzyko usunięcie "dobrego" pliku, co jest groźne dla systemu). Tryby Ekspres znajdują jedynie pliki nowo tworzone.

Osoby obawiające się usunięcia wskazanych przez Odkurzacz plików mają możliwość wysłania wyników do analizy w wyniku, której otrzymają listę śmieci bezpiecznych do usunięcia. Dzięki tej czynności nie tylko otrzymasz listę plików gotowych do usunięcia z komputera bez uszczerbku na bezpieczeństwie, ale tez pomagasz programowi Odkurzacz powiększać bazę sygnatur a co za tym idzie tworzysz dla siebie i innych lepszy program.

Windows 98, ME, 2000, XP, NT to systemy, na których działa Odkurzacz. Osoby planujące download a posiadające Vista niestety muszą poczekać do wydania kolejnej wersji programu, gdyż ani Odkurzacz, ani jego moduły nie są kompatybilne w Vista. Analogicznie nie przygotowano jeszcze programu Odkurzacz na Windows 7. Na stronie oficjalnej programu Odkurzacz możliwy jest download skórek oraz aplikacji do tworzenia skórek. Ściągnij program Odkurzacz z pobierz.pl.

Producent Odkurzacz oferuje download wersji językowych pl, angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i włoskiej. Odkurzacz jest programem freeware – za jego ściągnięcie i używanie nie są pobierane żadne opłaty. Zdecyduj się na Odkurzacz, pobierz go z serwisu za darmo i usprawnij działanie swego komputera.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Odkurzacz Professional 13.3.0.1584

dodał: ~dawid091993 , 13.11.2009

dość dobry program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie