Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Odkurzacz 12

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: FranmoSoftware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.12.2009
Rozmiar: 7.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 36045

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Odkurzacz 12

Program Odkurzacz 12 służy do oczyszczania pamięci komputera z niepotrzebnych plików. Odkurzacz 12 rozpoznaje blisko pięć tysięcy zbędnych elementów, które zabierają miejsce na dysku i spowalniają działanie komputera. Odkurzacz wykrywa i usuwa takie pliki jak: kopie zapasowe, raporty, logi, dzienniki zdarzeń, zbędne pliki językowe (np. wersję chińską czy koreańską) a także pliki pozostawione po odinstalowanych programach, ślady pozostawione przez szkodliwe aplikacje oraz inne zbędne składniki. Odkurzacz 12 przeprowadza download baz danych, przez co stale zapewnia wykrywanie nowych zbędnych plików. Odkurzacz 12 działa po polsku. Przekonaj się jakie są nowe możliwości programu Odkurzacz 12 – ściągnij klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Za pomocą programu Odkurzacz 12 możesz szybko zrobić porządki w wybranych folderach oraz w tych, które przechowują pliki tymczasowe, takie jak: foldery plików tymczasowych, kosza, przeglądarek internetowych i innych aplikacji. Odkurzacz podaje przejrzysty raport ze skanowania i informuje o ilości odzyskanego miejsca. Odkurzacz pozwala zapamiętać foldery przeznaczone do regularnego czyszczenia oraz podaje szczegółowe wyniki przeprowadzonych czynności. Funkcja Menedżer Rejestru pozwala usuwać wpisy rejestru utworzone przez zainstalowane, odinstalowane lub niebezpieczne programy. Ze strony oficjalniej Odkurzacz 12 za darmo można pobrać skórki oraz inne wersje językowe.

Odkurzacz 12 ułatwia diagnostykę dysku. Opcja Monitor Czystości Dysku informuje o poziomie zaśmiecenia dysku zanim zostanie przeprowadzone właściwe skanowanie a Monitor Porzuconych Folderów znajduje puste lub porzucone foldery pozostałe po odinstalowanych programach lub zostały utworzone przez szpiegi lub trojany. Wysoce pomocna jest funkcja Usuwanie Zablokowanych Plików, która pozwala usunąć pliki i procesy nie dające się usunąć w zwykły sposób. Ściągnij Odkurzacz 12 za free.

Odkurzacz obsługuje ponad 330 aplikacji i posiada trzy tryby skanowania: Tryb Bezpieczny (usunięcie popularnych śmieci, wysokie bezpieczeństwem dla systemu), Tryb Pośredni (usunięcie maksymalnej liczby zbędnych elementów z zachowaniem bezpieczeństwa) oraz Tryb Zaawansowany (znajdujący największą ilość zbędnych plików). Tryb Zaawansowany nie jest zalecany początkującym użytkownikom, gdyż może doprowadzić do usunięcia pliku, niezbędnego do prawidłowego działania systemu. Wszystkie Tryby mogą pracować w sposób zwykły i ekspresowy.

Najnowszy Odkurzacz 12 został wyposażony ponad czterysta ulepszeń i zmian. Mamy do dyspozycji nowy interfejs typu Ribbon (z dziesięcioma stylami do wyboru) oraz zmiany w menu, które przyspieszą obsługę. Nowy Odkurzacz 12 daje możliwość wyboru skanowania wielu dysków i folderów jednocześnie. Zautomatyzowano minimalizowanie do paska przy zamykaniu i wyjście z trybu pełnoekranowego po zakończeniu skanowania. Dodano blokady w edycji filtrów i przycisków, domyślne zdarzenia przyspieszających obsługę programu, nowe komunikaty, ostrzeżenia i oznakowania. Najnowszy Odkurzacz 12 do pobrania już teraz.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest Odkurzacz 12 to freeware – możesz go używać bez ograniczeń całkowicie bezpłatnie. Odkurzacz 12 nie jest trial i nie pobierane są za jego pobranie czy używanie opłaty. Niemniej jednak autor programu zachęca do wpłat, które pomogą rozwijać oprogramowanie i nadal oferować je za darmo. Szczegóły na stronie oficjalnej - franmo.pl.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Microsoft, na jakich działa Odkurzacz 12 to Windows 7, Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista. Nie jest wymagane do programu Odkurzacz 12 osobne spolszczenie. Odkurzacz 12 w wersji pl jest instalowany domyślnie.


­
Certyfikat___pl


Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Odkurzacz 12

dodał: ~Zbirrr , 26.11.2010

Pisze jak wól freeware :) czyli pelna wersja za darmo :) i kto nie umie uzywac go napewno mu sie nie spodoba

dodał: ~Sebek , 16.08.2010

Spoko

dodał: ~kkkk , 17.03.2010

siemka a ten program ma pełne wersje prosze pisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~dodamonka , 10.03.2010

bleeeee nie podoba sie mi on

dodał: ~NOOOOB , 31.01.2010

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBSGADKOFJGIADFNHDFAHDFHTRADFHETH JESTEM FAJNY

dodał: ~spam , 27.12.2009

bit bot

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie