Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton Partition Magic 8.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.12.2008
Rozmiar: 22.7 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 14734

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norton Partition Magic 8.0


Norton Partition Magic 8 to rozbudowany program służący do partycjonowania dysków twardych i modyfikacji partycji. Partycjonowanie kojarzy się raczej z czynnością wykonywana przez osoby znające się na komputerach. Jednak Norton Partition Magic powstał po to, aby ułatwić to zadanie i uczynić je osiągalnym nawet dla początkujących użytkowników. Partition Magic 8  posiada przyjazny, graficzny interfejs, który gładko przeprowadzi cię przez wszystkie procedury. Aplikacja posiada system kreatorów, które pomogą rozwiązać nawet bardzo zawiłe kwestie. Nadzwyczaj pomocną opcją jest konwersja partycji pomiędzy systemami (FAT, FAT32, NTFS, Ext2, Ext3, GRUB, USB2,  FireWire (1394). Maksymalny rozmiar partycji obsługiwanej przez Norton Partition Magic to 300 Gb. Wypróbuj za darmo Partition Magic 8 – ściągnij klikając zielony przycisk pod tekstem.

Norton Partition Magic 8 poza swym głównym przeznaczeniem - dzieleniem dysku na partycje – pozwala także wykonywać inne działania na dysku. Z jego pomocą można wykonywać kopie zapasowe partycji oraz zmieniać ich rozmiar. Program obsługuje wiele standardów zapisu danych, tak więc może modyfikować partycje utworzone w systemach innych niż Windows. Ponadto Partition Magic 8 pomaga zainstalować kilka systemów operacyjnych na jednym komputerze a specjalny manager pozwali łatwo nimi zarządzać. Norton Partition Magic pozwala w prosty sposób zmieniać rozmiar partycji, dzielić je i łączyć. Dodatkowo, posiada opcje kasowania i odzyskiwania danych bez ryzyka utraty zapisanych informacji. Zmianę wielkości partycji NTFS i klastrów można przeprowadzić bez restartowania systemu. Już teraz wypróbuj Partition Magic 8 za darmo.

Partition Magic 8, najnowszy i ostatni z serii, pozwala tworzyć ukryte partycje dla przechowywania na przykład poufnych danych. Jeśli chcesz stworzyć specjalne partycje do przechowywania kopii zapasowych Partition Magic również może je szybko stworzyć. Specjalne partycje można wykorzystać do  testowania oprogramowania. Jeśli chcesz, Norton Partition Magic umożliwi uruchomienie komputera z dowolnego, zainstalowanego na partycjach systemu. Symantec nie udostępnia Norton Partition Magic 8 z menu po polsku. Na szczęście z naszego działu 'Spolszczenia' można pobrać odpowiedni dla  Partition Magic 8 plik spolszczenie, dzięki któremu można obsługiwać Partition Magic 8 w wersji pl. Program i spolszczenie Partition Magic 8 są free.

Licencja i cena
Partition Magic 8 nie jest freeware. Licencja na jakiej rozpowszechniany jest Partition Magic 8 to trial i można go używać przez 60 dni. Cena rejestracji opiewała na 70 USD jednak, w związku z zaniechaniem przez Symantec prac nad programem, nie jest już możliwy zakup klucza na stronie oficjalnej. Program Norton Partition Magic 8 nadal można kupić w niektórych sklepach w cenie ok. 300 pln za wersję BOX.

Wymagania systemowe
Partition Magic 8 do pobrania w tym miejscu jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Windows XP (x32), Windows NT, Windows 85, Windows 98, Windows 2000 oraz Windows 2003. Partition Magic 8 na Windows 7 i Vista nie jest dostępny ponieważ program nie jest rozwijany od 2006 roku.

Wypróbuj możliwości Partition Magic 8 – pobierz za darmo. Oprócz Partition Magic 8 oferujemy download wielu darmowych, najnowszych narzędzi dyskowych.Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton Partition Magic 8.0

dodał: ~maslo , 22.10.2011

Mam pytanie czy jeśli posiadam dysk o pojemności 1 TB to mogę podzielić go tym programem na partycje o rozmiarze 200 i 800?

dodał: ~buy motrin , 16.10.2011

Thank you very much for this article! This information was very usefull for me=)

dodał: ~v , 29.12.2009

xD

dodał: ~drwal , 22.04.2009

sie wierzyc nie chce ze taki program i nie ma komentek. pewnie dlatego ze kazdy na piracie leci, no ale z drugiej strony cena odstrasza \nja polecam do partycji dysku jak sie komus nie chce reinstalowac windy - program sprawnie i bezproblemu przesuwa dane i dzieli dysk. robilem to juz 3 razy, ani razu nie zaiczylem zwiechy. polecam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie