Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NexusFile 5.2

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Xiles
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.03.2011
Rozmiar: 2.96 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 153

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NexusFile 5.2

NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości. Można używać go w trybie jedno lub dwupanelowym, zaś zawartość wybranej lokacji ukazywana jest jako lista lub w formie drzewka. Możemy bez problemu przenosić pliki między wybranymi punktami, tworzyć nowe foldery, organizować je lub też dokonywać innych operacji, jak na przykład kasowanie lub zmiana nazwy. Co ważne – NexusFile jest darmowy, a jego download można wykonać z tej właśnie strony. Polecamy go szczególnie aktywnym użytkownikom, którzy codziennie muszą wykonywać operacje na plikach.

Dodać należy, że jest to NexusFile 5.2 pl, tak wiec każdy da sobie radę z jego obsługą. Aplikacja ta może służyć do przesyłania plików na serwery, zmieniając się na życzenie w klienta FTP. Co rzadko występuje w tego typu programach, to możliwość oczyszczania dysku ze zbędnych plików tymczasowych. Mamy tu także wsparcie dla rozpakowywania archiwów ZIP, RAR, ACE, ALZ i ARJ. Sam program może natomiast tworzyć archiwa w ZIP. NexusFile 5.2 działa pod Windows 7, Vista i XP. Nie musimy instalować go w systemie, można więc rzec, że jest to NexusFile Portable. Przyda się to osobom zajmującym naprawom komputerów w domach klientów, ale także i prywatnym użytkownikom.

NexusFile 5.2 jest tego typu programem, który przyda się dosłownie każdemu użytkownikowi, dlatego też dobrze mieć go pod ręką. Polecamy ściągnięcie go i przetestowanie. Nie kosztuje to ani grosza, więc tym bardziej warto go mieć. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NexusFile 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie