Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

muCommander 0.8.3

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: muCommander Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 394

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis muCommander 0.8.3

muCommander to menadżer plików wyglądem przypominający Norton Commander. Program został napisany w języku Java (dzięki temu działa na różnych platformach systemowych), obsługuje protokoły FTP, SFTP, HTTP/HTTPS, a nawet SMB, NFS oraz Bonjour . Współpracuje z archiwami ZIP, TAR, GZIP. muCommander oferuje oczywiście takie funkcje jak kopiowanie, przenoszenie, zmiana nazwy plików, tworzenie katalogów, usuwanie, wysyłanie plików pocztą, szukanie czy pakowanie/rozpakowywanie. Świetną wiadomością jest dostępność muCommander po polsku.

Licencja
muCommander pobierzesz za free, bez ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych.

Oprócz muCommander, download podobnych narzędzie plikowych możliwy jest w dziale Narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: muCommander 0.8.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie