Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

muCommander 0.8.3

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: muCommander Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 392

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis muCommander 0.8.3

muCommander to menadżer plików wyglądem przypominający Norton Commander. Program został napisany w języku Java (dzięki temu działa na różnych platformach systemowych), obsługuje protokoły FTP, SFTP, HTTP/HTTPS, a nawet SMB, NFS oraz Bonjour . Współpracuje z archiwami ZIP, TAR, GZIP. muCommander oferuje oczywiście takie funkcje jak kopiowanie, przenoszenie, zmiana nazwy plików, tworzenie katalogów, usuwanie, wysyłanie plików pocztą, szukanie czy pakowanie/rozpakowywanie. Świetną wiadomością jest dostępność muCommander po polsku.

Licencja
muCommander pobierzesz za free, bez ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych.

Oprócz muCommander, download podobnych narzędzie plikowych możliwy jest w dziale Narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: muCommander 0.8.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie