Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MaxBlast 5.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Seagate Technology LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 104,3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 717

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MaxBlast 5.0

MaxBlast 5.0 to program dedykowany dyskom firmy Maxtor/Seagate. Jego zadaniem jest dokładna analiza napędów używanych w danym komputerze. Aplikacja dostarcza również wiele przydatnych narzędzi służących np. do formatowania dysków czy łamania barier pojemnościowych. Program posiada niezwykle bogatą dokumentację zagadnień dotyczących dysków twardych. Co ważne, MaxBlast 5.0 działa po polsku.

Licencja
MaxBlast 5.0 jest do pobrania na całkowicie darmowej licencji freeware.

Wypróbuj MaxBlast 5.0 za free. Szukasz programów podobnych do MaxBlast 5.0? Download innych narzędzi dyskowych w dziale Narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MaxBlast 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie