Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Master Commander 1.01

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Andrzej Stefańczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 4,6 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 162

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Master Commander 1.01

Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander czy też Directory Opus. Jego autorem jest nasz rodak, Andrzej Stefańczyk. Jak wyszedł mu ten produkt? Można przekonać się o tym w praktyce, wykonując jego download z tej właśnie strony. Nie kosztuje to ani grosza, bowiem jest to bezpłatna aplikacja. Czego się spodziewać?

Ekran aplikacji podzielony jest na dwie części. Możemy w każdej wyświetlać pliki w jednej z dwóch postaci – listy lub drzewka. Jest także możliwe łączenie je w kombinacje. Mamy tu wszystkie możliwe operacje na plikach – od zmiany nazw po przesyłanie na serwer. Warto dodać, że jest w Master Commander wbudowany klient FTP, a także obsługa archiwów w popularnych formatach (.zip, .tar, .tgz, . bzip2, .gzip). W przypadku przeglądania .rar i .7zip musimy mieć zewnętrzne kompresory tych formatów.  Oprócz tego Master Commander oferuje również możliwość szyfrowania wskazanych danych. Odbywa się to za pomocą wybranego algorytmu. Do dyspozycji są trzy: AES ( w wersjach 128 i 256 bit), TripleDES oraz BASE64. Rzadziej spotykaną cechą w tego typu programach jest możliwość złożenia podpisu elektronicznego, ale Master Commander jest od tego wyjątkiem.

Jak widać, warto wypróbować tego managera. Jest to wydanie Master Commander pl, więc nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą. Program działa sprawnie pod wszystkimi systemami z rodziny Windows, a więc XP. Vista i Windows 7. W tych dwóch ostatnich przypadkach nie ma znaczenia, czy korzystamy z wersji 32, czy 64 bit.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Master Commander 1.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie