Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Master Commander 1.01

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Andrzej Stefańczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 4,6 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 165

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Master Commander 1.01

Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander czy też Directory Opus. Jego autorem jest nasz rodak, Andrzej Stefańczyk. Jak wyszedł mu ten produkt? Można przekonać się o tym w praktyce, wykonując jego download z tej właśnie strony. Nie kosztuje to ani grosza, bowiem jest to bezpłatna aplikacja. Czego się spodziewać?

Ekran aplikacji podzielony jest na dwie części. Możemy w każdej wyświetlać pliki w jednej z dwóch postaci – listy lub drzewka. Jest także możliwe łączenie je w kombinacje. Mamy tu wszystkie możliwe operacje na plikach – od zmiany nazw po przesyłanie na serwer. Warto dodać, że jest w Master Commander wbudowany klient FTP, a także obsługa archiwów w popularnych formatach (.zip, .tar, .tgz, . bzip2, .gzip). W przypadku przeglądania .rar i .7zip musimy mieć zewnętrzne kompresory tych formatów.  Oprócz tego Master Commander oferuje również możliwość szyfrowania wskazanych danych. Odbywa się to za pomocą wybranego algorytmu. Do dyspozycji są trzy: AES ( w wersjach 128 i 256 bit), TripleDES oraz BASE64. Rzadziej spotykaną cechą w tego typu programach jest możliwość złożenia podpisu elektronicznego, ale Master Commander jest od tego wyjątkiem.

Jak widać, warto wypróbować tego managera. Jest to wydanie Master Commander pl, więc nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą. Program działa sprawnie pod wszystkimi systemami z rodziny Windows, a więc XP. Vista i Windows 7. W tych dwóch ostatnich przypadkach nie ma znaczenia, czy korzystamy z wersji 32, czy 64 bit.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Master Commander 1.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie