Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magellan Explorer 3.32

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Enriva Development DA
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 4,5 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 152

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Magellan Explorer 3.32

Magellan Explorer 3.32 to doskonały menadżer plików dla Windows. Zaletą programu są bogate możliwości konfiguracji. Magellan Explorer 3.32 obsługuje wszystkie dostępne formaty archiwów, posiada klienta FTP i przeglądarkę obrazów i dokumentów. Wypróbuj Magellan Explorer 3.32 za free. Niestety, Magellan Explorer 3.32 po polsku nie został przygotowany.

Licencja
Obecnie Magellan Explorer 3.32 download możliwy jest na licencji trial. Po upłynięciu 30-dniowego okresu próbnego należy zakupić licencję w cenie 39,95 USD.

Wymagania systemowe
Magellan Explorer 3.32 współpracuje z następującymi systemami operacyjnymi - Windows 98, Windows NT 4.0, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista and Windows 7.

Zobacz także inne ciekawe managery plików w dziale Narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Magellan Explorer 3.32



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie