Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

M3U Copier 1.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Wojciech Kulik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 301

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis M3U Copier 1.0

M3U Copier 1.0 to narzędzie za pomocą którego możliwe jest zarządzanie naszymi ulubionymi utworami muzycznymi. Jest to bardzo prosty program do kopiowania plików, który pozwala na przenoszenie dowolnej liczby utworów muzycznych bez potrzeby wyszukiwania ich każdego z osobna.

Aby skopiować wybrane pliki, potrzebna jest jedynie playlista w .m3u (klasyczny format tego typu plików) i aplikacja M3U Copier 1.0, która jest za free udostępniana użytkownikom przez jej twórcę. Gdy już władujemy wybrane pliki .m3u do programu to zostaną one umieszczone w specjalnym oknie, w którym możemy dokonać ich obróbki, a mianowicie zmienić ich nazwę, czy też usunąć nieciekawe pozycje. Następnie M3U Copier 1.0 po polsku umożliwia już skopiowanie naszych ulubionych utworów muzycznych na np. przenośne urządzenie mp3 czy choćby USB. Cały proces nie zajmuje zbyt wiele czasu, a dzięki wersji M3U Copier 1.0 pl każdy powinien sobie ze wszystkim poradzić, zwłaszcza że interfejs tego programu jest bardzo czytelny i prosty. M3U Copier 1.0 działa z Vista i Windows 7, niemniej jednak także posiadacze XP mogą się cieszyć z możliwości tego programu. Nie istnieje natomiast M3U Copier 1.0 na Mac czy Linux.

Program nadaje się też doskonale do wykonania porządków w folderach zawierających pliki muzyczne i pozwala na zaoszczędzenie sporo czasu. Wielkim atutem tej aplikacji jest możliwość korzystania z M3U Copier 1.0 za darmo, co na pewno ma wpływ na jej popularność. Download M3U Copier 1.0 jest niezwykle prosty, podobnie jak jego instalacja. Pobierz M3U Copier 1.0 i sprawdź ile czasu może zaoszczędzić ci ten program przy porządkowaniu swojej kolekcji plików.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Junkware Removal Tool

  Pobierz Junkware Removal Tool i pozbądź się niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows!

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: M3U Copier 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie