Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Karen's Drive Info 2.3.1

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Karen Kenworthy
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 1,1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 257

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Karen's Drive Info 2.3.1

Karen's Drive Info 2.3.1. to bezpłatna aplikacja dostarczająca szczegółowych danych o zainstalowanych w systemie dyskach.

Program zwraca wielkość napędu, ilość wolnej/wykorzystywanej przestrzeni, rodzaj systemu plików, wielkość klastra itd. Program jest doskonałą ofertą dla osób, korzystająych z dużej liczby nośników pamięci w swoich komputerach. Karen's Drive Info obłsuguje również napędy zewnętrzne, CD/DVD i karty pamięci.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • Unlocker

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Karen's Drive Info 2.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie