Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Junkware Removal Tool 4.8

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Thisisu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 99

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Junkware Removal Tool 4.8

Jeżeli chcesz przyspieszyć pracę systemu operacyjnego i pozbyć się niechcianego, działającego w tle oprogramowania to warto zastanowić się nad zainstalowaniem programu Junkware Removal Tool. Jest  to niezwykle praktyczna aplikacja, która skanując uruchomione w systemie procesy, wykrywa niechciane komponenty. Po wykryciu są one automatycznie usuwane.

Poniżej znajdziecie listę złośliwego oprogramowania, które jest bezproblemowo usuwane przez Junkware Removal Tool:
- Babylon,
- Ask Toolbar,
- Claro / iSearch,
- Facemoods Funmoods,
- Browser Manager,
- Conduit,
- Coupon Printer for Windows,
- Crossrider, - iLivid,
- i wiele innych.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Unlocker

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • SecretFolder

  Proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego szybko i skutecznie ukryjemy wybrane foldery na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Junkware Removal Tool 4.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie