Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Junkware Removal Tool 4.8

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Thisisu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 95

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Junkware Removal Tool 4.8

Jeżeli chcesz przyspieszyć pracę systemu operacyjnego i pozbyć się niechcianego, działającego w tle oprogramowania to warto zastanowić się nad zainstalowaniem programu Junkware Removal Tool. Jest  to niezwykle praktyczna aplikacja, która skanując uruchomione w systemie procesy, wykrywa niechciane komponenty. Po wykryciu są one automatycznie usuwane.

Poniżej znajdziecie listę złośliwego oprogramowania, które jest bezproblemowo usuwane przez Junkware Removal Tool:
- Babylon,
- Ask Toolbar,
- Claro / iSearch,
- Facemoods Funmoods,
- Browser Manager,
- Conduit,
- Coupon Printer for Windows,
- Crossrider, - iLivid,
- i wiele innych.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Junkware Removal Tool 4.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie