Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gekko Manager 0.77

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: GekkoManager
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 811 Kb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 189

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gekko Manager 0.77

Gekko Manager to darmowy manager plików pracujący w systemie Windows.

Program posiada również funkcję klienta FTP, archiwizator obsługujący format ZIP, obsługę z poziomu konsoli, pracę na wielu plikach w tym samym czasie, opcję dokańczania przerwanych transferów i edycji plików z poziomu serwera. Aplikację obsługujemy poprzez przejrzysty dwu panelowy interfejs.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gekko Manager 0.77Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie