Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FullSync 0.9.1

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Jan Kopcsek
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Rozmiar: 4,1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 194

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis FullSync 0.9.1

FullSync to program przeznaczony do synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych. Za jego pomocą można także aktualizować i publikować strony www. FullSync pozwala obsługiwać protokoły FTP, SFTP lub SMB oraz posiada pełną możliwość konfiguracji ustawień danych katalogów oraz włączania i wyłączania plików. Najnowszy FullSync oznaczony numerem 0.9.1 został wydany w roku 2005 i nic nie wskazuje, że zostanie wprowadzona nowa wersja. Nie mniej jednak polecamy FullSync download ze względu na szybkość działania i szerokie możliwości konfiguracji. FullSync nie działa po polsku. Wypróbuj FullSync i ściągnij teraz klikając na zielny przycisk pod tekstem.

Za pomocą FullSync można synchronizować dane między komputerem i laptopem lub urządzeniem pamięci przenośnej. FullSync posiada szerokie możliwości konfiguracji pozwalające na różne sposoby synchronizacji danych. Program pozwala analizować zmiany w plikach źródłowych oraz docelowych. Tryby pracy uwzględniają aktualizacje plików docelowych lub synchronizację plików źródłowych i docelowych. Można również wygenerować raport z przeprowadzonych zmian.

Zaawansowane funkcje konfiguracji pozwalają wnosić szczegółowe zmiany do zasad synchronizacji. FullSyna stosuje buforowanie systemów plików, co sprawia, że program widzi tylko pliki, które sam stworzył. FullSync ułatwia tworzenie nowych systemów plików, które będą używane w procesie synchronizacji. Sposób w jaki dane są kopiowane można dowolnie modyfikować. Pobierz FullSync za free i przekonaj się sam jakie ma możliwości.

Licencja

Program rozpowszechniany jest na licencji otwartej GNU GPL. Oznacza to, że FullSync, podobnie jak freeware, można używać za darmo. FullSync nie jest trial i w żadnym wypadku nie są pobierane za jego download opłaty. Jeśli potrzebny jest ci FullSync, pobierz go bezpłatnie z naszej strony.

Wymagania systemowe

FullSync działa na następujących systemach operacyjnych: Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows 98, Windows Me, Windows NT. Ze względu na fakt, że ostatnia wersja programu została opublikowana w 2005 roku FullSync i Windows 7 oraz Windows Vista nie są kompatybilne.

Nie ma osobnego pliku FullSync spolszczenie. Nie istnieje także FullSync w wersji pl.

Pobierz FullSync za darmo z naszej strony. W naszym dziale Internet znajdziesz mnóstwo programów tego typu co FullSync do pobrania za darmo.


Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FullSync 0.9.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie