Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Frigate Professional 3.35.4.131

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: WinFrigate.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 15 Mb
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 158

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Frigate Professional 3.35.4.131

Frigate Professional 3.35 to zaawansowany, niezwykle rozbudowany menadżer plików, posiadający wiele interesujących i przydatnych funkcji dodatkowych. Frigate Professional jest wyposażony w praktyczny klient FTP, program obsługuje wszystkie najpopularniejsze standardy kompresji, narzędzie do zmieniania nazw plików, oraz liczne edytory - prosty edytor tekstu, edytor heksadecymalny, HTML i funkcję zmiany tagów plików MP3. Frigate Professional dostarcza wiele interesujących informacji o wykorzystaniu dysków podpiętych do komputera, daje też możliwość synchronizacji katalogów i porównywania plików. Frigate Professional działa po polsku. Jeśli chcesz rozszerzyć mozliwośći Frigate Professional, download pluginów możliwy jest ze strony oficjalnej programu: frigate3.com/plugins.php.

Licencja
Frigate Professional jest do pobrania na licencji trial. Po upłynięciu okresu próbnego należy zakupić pełną licencję w cenie: 24.50 USD za wersję Standard i 39.90 USD za Professional. Wypróbuj Frigate Professional za free zanim kupisz – pobierz klikając zielny przycisk pod tekstem.

Zapoznaj się także z innymi darmowymi managerami plików w dziale narzędzia diagnostyczne.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Frigate Professional 3.35.4.131Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie