Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Frigate Professional 3.35.4.131

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: WinFrigate.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 15 Mb
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 160

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Frigate Professional 3.35.4.131

Frigate Professional 3.35 to zaawansowany, niezwykle rozbudowany menadżer plików, posiadający wiele interesujących i przydatnych funkcji dodatkowych. Frigate Professional jest wyposażony w praktyczny klient FTP, program obsługuje wszystkie najpopularniejsze standardy kompresji, narzędzie do zmieniania nazw plików, oraz liczne edytory - prosty edytor tekstu, edytor heksadecymalny, HTML i funkcję zmiany tagów plików MP3. Frigate Professional dostarcza wiele interesujących informacji o wykorzystaniu dysków podpiętych do komputera, daje też możliwość synchronizacji katalogów i porównywania plików. Frigate Professional działa po polsku. Jeśli chcesz rozszerzyć mozliwośći Frigate Professional, download pluginów możliwy jest ze strony oficjalnej programu: frigate3.com/plugins.php.

Licencja
Frigate Professional jest do pobrania na licencji trial. Po upłynięciu okresu próbnego należy zakupić pełną licencję w cenie: 24.50 USD za wersję Standard i 39.90 USD za Professional. Wypróbuj Frigate Professional za free zanim kupisz – pobierz klikając zielny przycisk pod tekstem.

Zapoznaj się także z innymi darmowymi managerami plików w dziale narzędzia diagnostyczne.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Frigate Professional 3.35.4.131Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie