Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Frigate 3.34

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: WinFrigate.com
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.08.2008
Rozmiar: 10,5 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 250

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Frigate 3.34

Frigate to wielofunkcyjny i prosty w użyciu menadżer plików dla Windows.

Program obsługuje kompresowanie i rozpakowywanie archiwów, posiada prosty edytor HTML z funkcją podświetlania składni, przeglądarkę plików tekstowych (min. RTF, Doc, Excel), edycję atrybutów plików i tagów MP3, w najnowszej wersji obsługuje również zapis na płytach CD. Możliwości Frigate można poszerzać poprzez liczne wtyczki - plug-iny. ­

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Frigate 3.34Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie