Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FreeCommander 2009

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Marek Jasiński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.12.2009
Rozmiar: 2.33 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1584

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FreeCommander 2009

FreeCommander to program służący do zarządzania plikami. Jeśli uważasz, że praca z Explorerem Windows jest uciążliwa, pora wypróbować menadżer plików taki jak FreeCommander 2009. FreeCommander 2009 oferuje wszystkie funkcje potrzebne do zarządzania zasobami plików i katalogów. Program sprawia, że o wiele szybciej wykonujesz najważniejsze czynności – kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy, pakowanie i otwieranie plików lub folderów. Na FreeCommanderze można pracować na każdym komputerze - wystarczy skopiować folder instalacyjny programu na CD lub urządzenie pamięci przenośnej i na niej go wystartować. FreeCommander 2009 działa po polsku i w trzydziestu innych językach. Najnowszy FreeCommander 2009 do pobrania już teraz – kliknij na zielony przycisk pod tekstem.

FreeComander 2009 cechuje przyjazny interfejs i prosta obsługa. Wygląd okna, a co za tym idzie, wybór funkcji można łatwo dostosować do osobistych potrzeb. Okno główne składa się z dwóch panel z listami plików. Układ taki bardzo ułatwia przenoszenie plików i ich kopiowanie. Podobnie przyspieszy pracę  przechodzenie między dyskami w formie paska lub menu rozwijanego. FreeCommander 2009 posiada zintegrowany pasek komend DOS. Jeszcze szybszą obsługę zapewniają skróty klawiszowe, których pełną listę znajdziesz w pomocy programu i na stronie oficjalnej (www.freecommander.com). Program posiada możliwość kopiowania nazwy pliku i jego ścieżki do schowka. FreeCommander 2009 można obsługiwać funkcją "zaznacz i opuść". Wypróbuj FreeCommander 2009 za free już teraz.

FreeCommander 2009 posiada podgląd plików w formacie tekstowym, graficznym, binarnym i heksagonalnym. Program obsługuje skompresowane pliki typu ZIP, CAB, RAR, dzięki czemu nie musisz otwierać programów archiwizujących. Program pozwala przeglądać pliki bezpośrednio w archiwach oraz obsługuje hierarchiczne archiwa. FreeCommander 2009 posiada klienta FTP oraz funkcję wielokrotnej zmiany nazw. Ciekawą funkcją jest opcja trwałego usuwania plików bez możliwości ich odzyskania. Program pozwala tworzyć i sprawdzać sumy kontrolne MD5, dzielić duże pliki na kilka mniejszych oraz porównywać i synchronizować katalogi. FreeCommander 2009 daje dostęp do menu kontekstowego i właściwości pliku oraz podglądu wielkości katalogu. Z pomocą FreeCommander 2009 szybko zmienisz datę i właściwości pliku, zdefiniujesz listę ulubionych katalogów i programów i znajdziesz pliki (nawet w archiwach). Wypróbuj FreeCommander 2009 za darmo.

FreeCommander 2009, najnowszy z rodziny FreeCommander, został wyposażony w wiele poprawek zauważonych przez użytkowników. Jeśli znajdziesz w programie jakiś błąd możesz go zgłosić autorowi na forum użytkowników – www.freecommander.com. Pamiętaj: wpisuj nazwę programu FreeCommander 2009 razem i przed dwa 'm' (nie Free Commander 2009 ub  FreeComander 2009) a zawsze znajdziesz właściwy, oryginalny program FreeCommander 2009. Download najnowszej wersji FreeCommander 2009 za free tutaj.

Licencja
FreeCommander 2009 to darmowy program rozpowszechniany na licencji freeware. Jednak należy wspomnieć, że jest to program, który powstał nakładem wolnego czasu i pieniędzy autora. Każdy, kto używa FreeCommander 2009, lubi go i ma nadzieję na rozwój projektu może przeznaczyć dowolną kwotę na dalsze utrzymanie programu. Wszyscy użytkownicy, którzy wpłacą sumę większą niż 40pln będą pierwsi informowania o wersjach beta aplikacji.

Wymagania systemowe
Systemy z jakimi kompatybilny jest FreeCommander 2009 to Windows XP i 2000. Nie będzie problemów z używaniem  FreeCommander 2009 na Windows Vista i 98SE (choć ten ostatni nie jest oficjalnie uznany za kompatybilny. Nie ma na razie oficjalnych informacji na temat zgodności FreeCommander 2009 z Windows 7. Nie ma wersji FreeCommander 2009 na Linux. FreeCommander 2009 w wersji pl działa od chwili instalacji.

Usprawnij pracę na komputerze – wybierz FreeCommander 2009, pobierz i zainstaluj już teraz.

Odwiedź również stronę producenta programu freecommander.com.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FreeCommander 2009

dodał: ~sTrAżAk , 18.08.2014

Bardzo fajna gra polecam!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie