Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileAnt 20070519

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: OneHundredAngryAnts
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.08.2008
Rozmiar: 1,89 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 225

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis FileAnt 20070519

FileAnt 20070519 jest menadżerem plików i klientem FTP dla Windows. Program z wyglądu przypomina Eksplorator Windows z zakładkami znanymi, na przykład, z Excela. Pozwala on szybko zmieniać atrybuty plików i uzyskać błyskawiczny podgląd plików w jednym z okien. Ważną zaletą FileAnt jest jego szybkość – błyskawiczne otwieranie oraz minimalne obciążenie pamięci operacyjnej komputera. FileAnt 20070519 po polsku nie jest dostępny.

Licencja
FileAnt 20070519 dostępny jest za darmo na licencji shareware. Po wygaśnięciu licencji darmowej należy kupić klucz rejestracyjny w cenie 30 USD.

Wypróbuj FileAnt 20070519 – download wersji próbnej jest darmowy. Zobacz inne narzędzia dyskowe i plikowe w naszym serwisie.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileAnt 20070519Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie