Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileAnt 20070519

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: OneHundredAngryAnts
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.08.2008
Rozmiar: 1,89 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 225

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis FileAnt 20070519

FileAnt 20070519 jest menadżerem plików i klientem FTP dla Windows. Program z wyglądu przypomina Eksplorator Windows z zakładkami znanymi, na przykład, z Excela. Pozwala on szybko zmieniać atrybuty plików i uzyskać błyskawiczny podgląd plików w jednym z okien. Ważną zaletą FileAnt jest jego szybkość – błyskawiczne otwieranie oraz minimalne obciążenie pamięci operacyjnej komputera. FileAnt 20070519 po polsku nie jest dostępny.

Licencja
FileAnt 20070519 dostępny jest za darmo na licencji shareware. Po wygaśnięciu licencji darmowej należy kupić klucz rejestracyjny w cenie 30 USD.

Wypróbuj FileAnt 20070519 – download wersji próbnej jest darmowy. Zobacz inne narzędzia dyskowe i plikowe w naszym serwisie.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileAnt 20070519Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie