Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileAnalyzer 1.5.5

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Patrick M. Kolla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 2,5 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 176

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FileAnalyzer 1.5.5

FileAnalyzer 1.5.5 to program którego zadaniem jest dostarczanie szczegółowych informacji o przechowywanych plikach. Aplikacja poza standardowymi opcjami dostępnymi z poziomu menu kontekstowego Windows, umożliwia podgląd heksadecymalny, podgląd sum kontrolnych np. md5 czy też tagów plików mp3. Dobrą wiadomością jest dostępność dla FileAnalyzer 1.5.5 wersji pl menu.

Licencja
W przypadku FileAnalyzer 1.5.5 download instalki i używanie programu są całkowicie darmowe.

Pobierz i używaj FileAnalyzer 1.5.5 za free. Podobne programy znajdziesz w dziale Narzędzia diagnostyczne.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Unlocker

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • SecretFolder

  Proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego szybko i skutecznie ukryjemy wybrane foldery na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileAnalyzer 1.5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie