Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileAnalyzer 1.5.5

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Patrick M. Kolla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 2,5 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 176

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FileAnalyzer 1.5.5

FileAnalyzer 1.5.5 to program którego zadaniem jest dostarczanie szczegółowych informacji o przechowywanych plikach. Aplikacja poza standardowymi opcjami dostępnymi z poziomu menu kontekstowego Windows, umożliwia podgląd heksadecymalny, podgląd sum kontrolnych np. md5 czy też tagów plików mp3. Dobrą wiadomością jest dostępność dla FileAnalyzer 1.5.5 wersji pl menu.

Licencja
W przypadku FileAnalyzer 1.5.5 download instalki i używanie programu są całkowicie darmowe.

Pobierz i używaj FileAnalyzer 1.5.5 za free. Podobne programy znajdziesz w dziale Narzędzia diagnostyczne.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileAnalyzer 1.5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie