Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eraser 5.86a

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Heidi Computers Ltd. & Sami Tolvanen
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 8,1 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 820

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Eraser 5.86a

Eraser 5.86a - to darmowy program do trwałego usuwania danych z dysków, tak by niemożliwym było ich odzyskanie.

Program obsługuje wszytkie dyski twarde pracujące w standardach IDE i SCSI, wszystkie systemy zapisów danych FAT i NTFS. Dodatkowo Eraser obsługuje napędy zewnętrzne np. DVD-RW i dyski sieciowe. Program może być dodatkowo rozwinięty o system cyklicznych zadań, trwale usuwający wybrane dane po z góry ustalonych okresach czasu.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Unlocker

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Eraser 5.86aAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie