Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eraser 6

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Heidi Computers Ltd. & Sami Tolvanen
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 21.12.2009
Rozmiar: 8,8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1013

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Eraser 6

Darmowy Eraser 6 to program służący do usuwania danych. Przy jego pomocy można szybko i w całości usunąć dane z dysku z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Oprócz dysków twardych można stosować program Eraser 6 do kasowania danych z przenośnych urządzeń. Nie ma, niestety, Eraser 6 z menu po polsku. Natomiast Eraser 6 pobierzesz za darmo ponieważ jest on oddany jest do użytku na licencji otwartej a co za tym idzie można też pobrać jego kod źródłowy.

Program Eraser 6 w HDD obsługuje systemy plików NTFS, FAT 16 i FAT 32. Można go używać do czyszczenia danych znajdujących się na dyskach o standardach IDE i SCSI i w trybie RAID. Kasowanie danych można przeprowadzać samemu lub zaplanować wykonanie zadania w terminarzu. Dla wygody obsługi funkcje Eraser 6 dostępne są z poziomu menu kontekstowego. Dzięki temu klikając w ikonkę danego folderu lub pliku mamy błyskawiczny dostęp do funkcji Eraser 6. Kasując dane Eraser 6 zeruje dysk, zapisując wielokrotnie miejsce po skasowanych danych serią zer, należy więc pamiętać, że usuwanie danych tą metodą uniemożliwia ich odzyskanie. Pobierz najnowszy Eraser 6 za free już teraz.

Pierwszą rzucającą się w oczy zmianą jaką wprowadzono w najnowszej wersji stabilnej programu Eraser to oczywiście zmieniony, bardziej nowoczesny interfejs. Eraser 6 pozwala stosować komendy w menu kontekstowym Windows Explorer aby czyścić wolną przestrzeń na dysku we współpracy z technologią UAC, która oddaje w ręce administratora decyzje o działaniach aplikacji. W Eraser 6 udoskonalono terminarz zadań oraz ulepszono obsługę systemu FAT. Sprawdź najnowszy Eraser 6 – pobierz za darmo.

Licencja

Licencja, na jakiej Eraser 6 jest do pobrania całkowicie za darmo to GNU GPL. Kod źródłowy można znaleźć na stronie eraser.heidi.ie.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest Eraser 6 to Windows XP, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000, Windows Server 2003 i Windows Server 2008. Oficjalnie potwierdzono współpracę Eraser 6 z Windows Vista. Również użytkownicy najnowszego systemu operacyjnego Microsoft nie będą mieli problemów z kasowaniem danych w Eraser 6 na Windows 7. Nie ma Eraser 6 w wersji pl.

Oczyść swój hard drive z Eraser 6 całkowicie za darmo. W naszym dziale Narzędzia, oprócz Eraser 6, darmowy download innych programów niezbędnych do utrzymania porządku na komputerze.Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Eraser 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie