Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eraser 6

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Heidi Computers Ltd. & Sami Tolvanen
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 21.12.2009
Rozmiar: 8,8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1014

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Eraser 6

Darmowy Eraser 6 to program służący do usuwania danych. Przy jego pomocy można szybko i w całości usunąć dane z dysku z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Oprócz dysków twardych można stosować program Eraser 6 do kasowania danych z przenośnych urządzeń. Nie ma, niestety, Eraser 6 z menu po polsku. Natomiast Eraser 6 pobierzesz za darmo ponieważ jest on oddany jest do użytku na licencji otwartej a co za tym idzie można też pobrać jego kod źródłowy.

Program Eraser 6 w HDD obsługuje systemy plików NTFS, FAT 16 i FAT 32. Można go używać do czyszczenia danych znajdujących się na dyskach o standardach IDE i SCSI i w trybie RAID. Kasowanie danych można przeprowadzać samemu lub zaplanować wykonanie zadania w terminarzu. Dla wygody obsługi funkcje Eraser 6 dostępne są z poziomu menu kontekstowego. Dzięki temu klikając w ikonkę danego folderu lub pliku mamy błyskawiczny dostęp do funkcji Eraser 6. Kasując dane Eraser 6 zeruje dysk, zapisując wielokrotnie miejsce po skasowanych danych serią zer, należy więc pamiętać, że usuwanie danych tą metodą uniemożliwia ich odzyskanie. Pobierz najnowszy Eraser 6 za free już teraz.

Pierwszą rzucającą się w oczy zmianą jaką wprowadzono w najnowszej wersji stabilnej programu Eraser to oczywiście zmieniony, bardziej nowoczesny interfejs. Eraser 6 pozwala stosować komendy w menu kontekstowym Windows Explorer aby czyścić wolną przestrzeń na dysku we współpracy z technologią UAC, która oddaje w ręce administratora decyzje o działaniach aplikacji. W Eraser 6 udoskonalono terminarz zadań oraz ulepszono obsługę systemu FAT. Sprawdź najnowszy Eraser 6 – pobierz za darmo.

Licencja

Licencja, na jakiej Eraser 6 jest do pobrania całkowicie za darmo to GNU GPL. Kod źródłowy można znaleźć na stronie eraser.heidi.ie.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest Eraser 6 to Windows XP, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000, Windows Server 2003 i Windows Server 2008. Oficjalnie potwierdzono współpracę Eraser 6 z Windows Vista. Również użytkownicy najnowszego systemu operacyjnego Microsoft nie będą mieli problemów z kasowaniem danych w Eraser 6 na Windows 7. Nie ma Eraser 6 w wersji pl.

Oczyść swój hard drive z Eraser 6 całkowicie za darmo. W naszym dziale Narzędzia, oprócz Eraser 6, darmowy download innych programów niezbędnych do utrzymania porządku na komputerze.Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Eraser 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie