Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EF Commander 7.50

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: EF Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.06.2010
Rozmiar: 3,7 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 159

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EF Commander 7.50

Niedostępny za darmo EF Commander 7.46 to uznany manager pobierania plików, który przeznaczony jest dla wszystkich systemów z rodziny Windows. Możesz więc z powodzeniem używać EF Commander 7.46 na Windows 7, a także XP, Vista, a nawet 2000.  Na naszej stronie znajduje się wersja testowa tej aplikacji, która pozwoli Ci przetestować program przed ewentualnym jego zakupem.

Wykonaj więc download EF Commander 7.46 i zobacz, co potrafi. W swojej bazie ma obsługę wielu różnego rodzaju archiwów – 7Zip, ISO, LHA, ARJ, GZIP i inne.  Nadto możesz dzięki niemu wygodnie łączyć lub dzielić duże pliki. Wersja trial EF Commander 7.46 pozwoli Ci na przetestowanie wszystkich użytecznych funkcji. Pobierz ją i zobacz. Jeśli stwierdzisz, że to jest to, co przyda Ci się w codziennej pracy, pełna wersja EF Commander 7.46 jest do nabycia na stronie producenta.

Oczywiście nim zdecydujesz się na nabycie wersji full EF Commander 7.46, przetestuj prezentowaną tu testową. Poznasz wbudowanego klienta FTP, a także – jeśli masz w systemie Nero Burning ROM – możliwość wypalania płyt  bezpośrednio z poziomu aplikacji. Jako że pełna wersja EF Commander 7.46 jest po polsku, nioe będzie Ci potrzebna żadne spolszczenie EF Commander 7.46.

Program pod wieloma względami przypomina Total Commandera. Dostępna za free wersja EF Commander 7.46 pozwoli Ci sprawdzić wszystkie różnice i porównać oba programy. Ściągnij ja więc i rzuć okiem – może ten program spodoba Ci się bardziej niż Commander? Plik instalacyjny jest do pobrania z tej strony w każdej chwili. Nie daj się długo namawiać, tylko spróbuj!

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • Unlocker

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EF Commander 7.50Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie