Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EF Commander 6.62

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: EFSoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 5,7 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 234

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EF Commander 6.62

EF Commander to rozbudowany menadżer plików dla Windows, program podsiada wiele przydatnych funkcji min. kompresor plików.

Aplikacja dostarcza równiez klienta FTP, integruje się z porogramem Nero Burning ROM potrafi dzielic i łączyć pliki oraz posiada podgląd plików multimedialnych. Formaty kompresji obsługiwane przez wbudowany archwizator to: 7-Zip, ACE, ARC, ARJ, BZIP2, CAB, CPIO, GZIP, IMG, ISO, LHA, RAR, RPM, SFX, SQX, TAR, TBZ, TGZ, ZIP, Zip64 i ZOO.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EF Commander 6.62Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie