Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eassos PartitionGuru Free 4

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Eassos Ltd.
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 10.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 6,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 81

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Eassos PartitionGuru Free 4

Eassos PartitionGuru Free to darmowy program, który pomoże Ci przy partycjonowaniu dysków, wykonywaniu kopii bezpieczeństwa całych partycji oraz przywracaniu straconych danych.
Aplikacja posiada przyjazny interfejs i bardzo rozbudowane funkcje. Eassos PartitionGuru Free umożliwi między innymi tworzenie, usuwanie, formatowanie oraz ukrywanie partycji, ponad to doskonale sprawdzi się przy wyszukiwaniu i odzyskiwaniu usuniętych woluminów, które zostały utracone w wyniku awarii dysku twardego lub ataku groźnego wirusa.
Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze nośniki danych z interfejsem IDE, SCSI, SATA oraz wspiera następujące systemy plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, EXT2 i EXT3. Poza tym potrafi odzyskać niezbędne dane z macierzy RAID i posiada wbudowane funkcje do zarządzania wirtualnymi nośnikami danych (obsługuje Virtual PC, VMware i VirtualBox).

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Eassos PartitionGuru Free 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie