Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eassos PartitionGuru Free 4

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Eassos Ltd.
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 10.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 6,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 81

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Eassos PartitionGuru Free 4

Eassos PartitionGuru Free to darmowy program, który pomoże Ci przy partycjonowaniu dysków, wykonywaniu kopii bezpieczeństwa całych partycji oraz przywracaniu straconych danych.
Aplikacja posiada przyjazny interfejs i bardzo rozbudowane funkcje. Eassos PartitionGuru Free umożliwi między innymi tworzenie, usuwanie, formatowanie oraz ukrywanie partycji, ponad to doskonale sprawdzi się przy wyszukiwaniu i odzyskiwaniu usuniętych woluminów, które zostały utracone w wyniku awarii dysku twardego lub ataku groźnego wirusa.
Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze nośniki danych z interfejsem IDE, SCSI, SATA oraz wspiera następujące systemy plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, EXT2 i EXT3. Poza tym potrafi odzyskać niezbędne dane z macierzy RAID i posiada wbudowane funkcje do zarządzania wirtualnymi nośnikami danych (obsługuje Virtual PC, VMware i VirtualBox).

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Eassos PartitionGuru Free 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie