Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EASEUS Partition Master 6

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: CHENGDU YIWO Tech Development Co.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2010
Rozmiar: 9.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 368

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EASEUS Partition Master 6

EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi. Jest to doskonały program do partycji dla Windows 7, XP i Vista. Co możemy dzięki niemu osiągnąć? Aplikacja ma liczne funkcje i możliwości, jak na przykład zmiana rozmiaru i przesuwanie partycji bez utraty zapisanych na niej danych, ustawiania aktywnej partycji, a nawet ukrywanie wybranej.

Ten program do robienia partycji oferuje także opcję kopiowania partycji i podgląd jej właściwości. Dobrze jednak przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności dokonać defragmentacji dysku twardego, albo za pomocą komendy z menu systemowego Windows, albo też z pomocą jednego z dostępnych na naszych stronach za darmo programu do defragmentacji. Przed wykonaniem operacji, EASEUS Partition Master 6 pozwala na podejrzenie zmian, dzięki czemu użytkownik wie, jakie będą efekty działań.

Warto też zwrócić uwagę na to, że Partition Master 6 pozwala na obsługę niemal wszystkich popularnych rozmiarów twardych dysków – poczynając o d”maleństw” po 2 GB, kończąc na „olbrzymach” mających 1 TB pojemności. Niestety, nie ma polskiej edycji programu, jednak przeznaczony jest on dla raczej zaawansowanych użytkowników, ci zaś z językiem angielskim rac zje problemu nie mają.

Można używać EASEUS Partition Master 6 w celach prywatnych za darmo, jednak zabronione jest wykorzystywanie aplikacji do celów komercyjnych, czyli przez firmy bądź biura. W tym celu należy skontaktować się z producentem, który udostępnia licencję. A jeśli ktoś chce używać EASEUS Partition Master 6.5.2 w domu, zapraszamy do kliknięcia w poniższy link.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EASEUS Partition Master 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie