Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diskeeper Professional Edition 2011

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Diskeeper Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.03.2011
Rozmiar: 40,4 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 184

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Diskeeper Professional Edition 2011

Program Diskeeper Professional Edition 2011 to w pełni profesjonalne narzędzie, które stworzone zostało z myślą o  utrzymywaniu twardego dysku użytkownika w jak najlepszej kondycji. Dokonuje tego za pomoca defragmentacji, przeprowadzanej przy pomocy autorskiego silnika. Jak chwalą się jego twórcy z firmy Diskkeeper Corporation, może on dokonać wydajnej defragmentacji dysku mającego nawet 4 TB pojemności. Oczywiście rzadko spotyka się tak wielkie, jednak każdy może wykonać download Diskeeper Professional Edition 2011 i sprawdzić, jak sprawuje się ta aplikacja na jego komputerze.

Nie jest to wersja pełna, a testowa. Jej download pozwoli na używanie wszystkich funkcji, bez żadnych ograniczeń, przez okres trzydziestu dni. To wystarczająco długi czas, aby poznać wszelkie możliwości programu. Choć nie ma wydania wersji Diskeeper Professional Edition 2011 pl, to jednak jej obsługa jest na tyle prosta, że bez trudu poradzą sobie z nią osoby nie władające angielskim. A czy program rzeczywiście pomoże w sprawniejszym działaniu dysku twardego? Jako że plik instalacyjny Diskeeper Professional Edition 2011 jest do pobrania z tej właśnie strony, radzimy przetestować to osobiście. Używanie wersji testowej nie kosztuje ani grosza. Polecamy ją także właścicielom laptopów – dzięki trybowi oszczędzania energii zawiesza on swoje działanie, gdy nie ma zasilania stałego.

Diskeeper Professional Edition 2011 działa pod Windows 7 i Vista bez zarzutu – obojętnie od tego, czy mamy wydanie 32 czy 64 bit. Także pod XP nie będzie problemów z jego używaniem. Polecamy sprawdzić zatem, jak działa – 30 dni to wystarczająco długi czas, aby podjąć decyzję o zakupie pełnej wersji.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Diskeeper Professional Edition 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie