Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Directory Opus 9.1.1.5

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: GP Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 16.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 341

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Directory Opus 9.1.1.5

Directory Opus to doskonała alternatywa dla Eksploratora Windows, program doskonale integruje się z systemem i jest dostępny całkowicie po polsku.


Aplikacja może być uruchamiana automatycznie przy starcie sytemu, potrafi pracować również w trybie dwóch paneli znanym z Norton Commandera. Program obsłoguje skompresowane pliki ZIP, posiada przeglądarkę plików oraz wiele narzędzi do zarządzania plikami. Directory Opus ma również wbudowanego klienta FTP.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Directory Opus 9.1.1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie