Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Directory Opus 9.1.1.5

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: GP Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 16.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 336

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Directory Opus 9.1.1.5

Directory Opus to doskonała alternatywa dla Eksploratora Windows, program doskonale integruje się z systemem i jest dostępny całkowicie po polsku.


Aplikacja może być uruchamiana automatycznie przy starcie sytemu, potrafi pracować również w trybie dwóch paneli znanym z Norton Commandera. Program obsłoguje skompresowane pliki ZIP, posiada przeglądarkę plików oraz wiele narzędzi do zarządzania plikami. Directory Opus ma również wbudowanego klienta FTP.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • SecretFolder

  Proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego szybko i skutecznie ukryjemy wybrane foldery na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Directory Opus 9.1.1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie