Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Directory Opus 9.1.0.6

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: GP Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 16,5 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, XP
Liczba pobrań: 192

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Directory Opus 9.1.0.6

Directory Opus 9.1.0.6 to doskonała alternatywa dla Eksploratora Windows, program doskonale integruje się z systemem i jest dostępny całkowicie po polsku.

Aplikacja może być uruchamiana automatycznie przy starcie sytemu, potrafi pracować również w trybie dwuch paneli znanym z Norton Commandera.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Unlocker

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Directory Opus 9.1.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie