Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Directory Opus 10

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: GB Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.06.2010
Rozmiar: 16.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 173

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Directory Opus 10

Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta. Natomiast pod względem funkcjonalnym download Directory Opus 10 otwiera dostęp do wielu zaawansowanych opcji, które ciężko znaleźć w domyślnym menadżerze plików systemu Windows. Do najważniejszych funkcji Directory Opus należy możliwość przeglądania, a także operacji na plikach oraz synchronizacja plików i folderów. Co bardzo ważne, Directory Opus 10  jest po polsku dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej aplikacji. Directory Opus 10 pl umożliwia również zarządzanie najpopularniejszymi archiwami, m.in. ZIP oraz wysyłanie plików czy obrazów na różne serwery hostujące, jak np. Imageshack.

Program umożliwia również zarządzanie plikami na serwerze, dzięki funkcji klienta FTP co stanowi alternatywę dla np. Total Commandera. Najnowsza odsłona Directory Opus 10 za free dostępna w naszym serwisie w wersji testowej, pozwala także na tworzenie kopii zapasowych, oraz wyszukiwanie konkretnych plików, przy użyciu bardzo wydajnej wyszukiwarki. Wersja trial Directory Opus 10 pozwala na ograniczone czasem testowanie programu, co w zupełności powinno wystarczyć do podjęcia decyzji o jego zakupie. Directory Opus 10 działa z Windows 7, także z wersją 64bitową. Nie ma natomiast Directory Opus 10 pod Linux.

Pobierz Directory Opus 10 za darmo i sprawdź jak działa ten zaawansowany menadżer plików, który pozwoli ci zastąpić przestarzałego Exploratora Windows.


Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Unlocker

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Directory Opus 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie