Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Defraggler 1.13.155

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Piriform Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 641 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 529

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Defraggler 1.13.155

Defraggler 1.13.155 to niewielki program do defragmentowania dysków. Defraggler nie wymaga instalacji i pozwala na defragmentowanie wolnych przestrzeni dysku, skanowanie w poszukiwaniu błędów oraz ustawianie priorytetów podczas defragmentacji. Program obsługuje systemy plików NTFS i FAT32. Defraggler 1.13 działa po polsku i w trzydziestu innych językach.

Licencja
Autorzy Defraggler 1.13 oferują download programu na licencji freeware. Oznacza to, że może być używany za darmo zarówno przez użytkowników domowych jak i firmy.

Wymagania systemowe
Defraggler 1.13 działa na: Windows 7, Vista, XP, 2003 i 2000 (w tym wersje 32-bit oraz 64-bit).

Pobierz Defraggler 1.13 za free już teraz. Zobacz inne programy do diagnostyczne w dziale Narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Defraggler 1.13.155Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie