Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Defraggler 1.13.155

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Piriform Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 641 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 529

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Defraggler 1.13.155

Defraggler 1.13.155 to niewielki program do defragmentowania dysków. Defraggler nie wymaga instalacji i pozwala na defragmentowanie wolnych przestrzeni dysku, skanowanie w poszukiwaniu błędów oraz ustawianie priorytetów podczas defragmentacji. Program obsługuje systemy plików NTFS i FAT32. Defraggler 1.13 działa po polsku i w trzydziestu innych językach.

Licencja
Autorzy Defraggler 1.13 oferują download programu na licencji freeware. Oznacza to, że może być używany za darmo zarówno przez użytkowników domowych jak i firmy.

Wymagania systemowe
Defraggler 1.13 działa na: Windows 7, Vista, XP, 2003 i 2000 (w tym wersje 32-bit oraz 64-bit).

Pobierz Defraggler 1.13 za free już teraz. Zobacz inne programy do diagnostyczne w dziale Narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Defraggler 1.13.155Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie