Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Defraggler 2 2.12

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Piriform Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2010
Data modyfikacji: 13.12.2012
Rozmiar: 3,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 356

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Defraggler 2 2.12

Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów. Posiada wsparcie zarówno dla NTFS, jak i FAT32, dlatego też przyda się na każdym komputerze. Wypada raz na miesiąc przeprowadzić tego typ[u operację, aby zyskać dodatkową przestrzeń na twardym dysku i zoptymalizować szybkość jego działania.

A jako że jest możliwy download Defraggler w pełnej wersji bez żadnych opłat, można przekonać się o możliwościach programu w każdej chwili. Ten program do defragmentacji prócz właściwej swej funkcji posiada także opcję skanowania dysków w poszukiwaniu błędów, a także możliwość ustawiania priorytetów defragmentacji. Dzięki temu możemy przeprowadzać tą operację w maksymalnie wydajny sposób. Co ważne, programu Defraggler nie trzeba nawet instalować – można więc mieć go na pendrive czy też płycie CD i z tego poziomu uruchamiać. Jego używanie jest bezpłatne zarówno dla użytkowników komercyjnych, jak i prywatnych, tak więc przyda się zarówno w domu, jak i w pracy.

Ponieważ istnieje wydanie Defraggler pl, wszystkie opcje aplikacji będą w pełni zrozumiałe dla użytkowników. Nawet gdyby jednak nie było wydania programu po polsku, jego obsługa jest stosunkowo prosta i nie powinna stanowić problemu dla nikogo. Oczywiście to, jak szybko przebiegnie proces defragmentacji, zależy od wielkości partycji. Jeśli ktoś nie lubi czekać, Defraggler oferuje opcję szybkiej pracy, która jest nieco mniej dogłębna niż normalny tryb pracy.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Defraggler 2 2.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie