Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond Compare 3.1.6, build 10721

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Scooter Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 154

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Beyond Compare 3.1.6, build 10721

Beyon Compare to narzędzie służące do porównywania wielkości plików w systemie Windows.

Program pozwala porównywać wielkości pojedyńczych plików lub całych folderów. Poprzez system zapamiętywania struktóry katalogów itp. aplikacja pozwala na śłedzenia zmian zachodzących na dyskach lub np. w strukturach stron internetowych. Program pozwala również analizować zawartość archiwów Zip i serwerów FTP, jest niezwykle przydatny przy sprawdzaniu poprawności nowo utworzonych kopii zapasowych danych.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Beyond Compare 3.1.6, build 10721Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie