Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond Compare 3.1.6, build 10721

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Scooter Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 154

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Beyond Compare 3.1.6, build 10721

Beyon Compare to narzędzie służące do porównywania wielkości plików w systemie Windows.

Program pozwala porównywać wielkości pojedyńczych plików lub całych folderów. Poprzez system zapamiętywania struktóry katalogów itp. aplikacja pozwala na śłedzenia zmian zachodzących na dyskach lub np. w strukturach stron internetowych. Program pozwala również analizować zawartość archiwów Zip i serwerów FTP, jest niezwykle przydatny przy sprawdzaniu poprawności nowo utworzonych kopii zapasowych danych.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Beyond Compare 3.1.6, build 10721Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie