Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond Compare 3.3

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Scooter Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Data modyfikacji: 29.02.2012
Rozmiar: 5,6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 121

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Beyond Compare 3.3

Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows. Program w zależności od potrzeb użytkowników, pozwala na porównanie, m.in. plików tekstowych, obrazów, plików mp3, wpisów rejestru, a także na szczegółowe określenie wartości pod których kątem sprawdzane będą wybrane pliki, dzięki czemu jego użytkownicy mogą uzyskać dostęp do bardzo zaawansowanych porównań, jak i tych zupełnie podstawowych. Beyond Compare umożliwia również porównywanie całych dysków, a także folderów w szybki sposób, wyświetlając informacje jedynie o rozmiarach i czasie modyfikacji. Wszelkie różnice we wskazanych plikach są prezentowane w bardzo przejrzysty sposób i mogą zostać zapisane w formie specjalnego raportu. Download Beyond Compare to propozycja przede wszystkim dla użytkowników szukających narzędzia do zarządzania zmianami w kodach źródłowych oraz do synchronizacji danych. Program jest dostępny w wersji testowej za darmo, zarówno w wersji dedykowanej dla Windows, jak i Linux. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Beyond Compare 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie