Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond Compare 3.3

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Scooter Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Data modyfikacji: 29.02.2012
Rozmiar: 5,6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 130

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Beyond Compare 3.3

Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows. Program w zależności od potrzeb użytkowników, pozwala na porównanie, m.in. plików tekstowych, obrazów, plików mp3, wpisów rejestru, a także na szczegółowe określenie wartości pod których kątem sprawdzane będą wybrane pliki, dzięki czemu jego użytkownicy mogą uzyskać dostęp do bardzo zaawansowanych porównań, jak i tych zupełnie podstawowych. Beyond Compare umożliwia również porównywanie całych dysków, a także folderów w szybki sposób, wyświetlając informacje jedynie o rozmiarach i czasie modyfikacji. Wszelkie różnice we wskazanych plikach są prezentowane w bardzo przejrzysty sposób i mogą zostać zapisane w formie specjalnego raportu. Download Beyond Compare to propozycja przede wszystkim dla użytkowników szukających narzędzia do zarządzania zmianami w kodach źródłowych oraz do synchronizacji danych. Program jest dostępny w wersji testowej za darmo, zarówno w wersji dedykowanej dla Windows, jak i Linux. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Beyond Compare 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie