Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Disk Defrag 2.1.2.45 2.1.2.45

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Auslogics Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.05.2009
Rozmiar: 1.8MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 696

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Disk Defrag 2.1.2.45 2.1.2.45

Disk Defrag firmy Auslogics jest darmowym narzędziem dyskowym zaprojektowanym do szybkiej defragmentacji i optymalizacji pracy współczesnych modeli dysków twardych. Dzięki temu przydatnemu programowi zarówno nowy jak i stary sprzęt osiągnie maksymalną wydajność.

Fragmentacja dysku, jak powszechnie wiadomo, prowadzi do spowolnienia systemu, długiego czasu startu i zamknięcia, wieszania się komputera, a nawet poważnych błędów systemowych.  Dysk twardy to jak dotąd najwolniejszy komponent współczesnego komputera, a to dlatego, że w przeciwieństwie do elementów takich jak pamięć RAM czy procesor, każdy HDD zawiera ruchome części. Z tego powodu twardy dysk często bywa wąskim gardłem systemu. Poza spowolnieniem systemu, fragmentacja sprawia, że głowice dysku ,muszą często pokonywać niepotrzebną drogę, co prowadzi do ich zużycia, a także do przestojów w pracy i wieszania się systemu. Dlatego właśnie tak ważne jest regularne przeprowadzanie defragmentacji i optymalizacji dysku twardego, do czego świetnie posłuży Auslogics Disk Defrag do pobrania za darmo w pełnej wersji z pobierz.pl.

Program charakteryzuje się dużą szybkością, pokazuje szczegółowy raport na temat stopnia fragmentacji dysku. Dodatkowo dostępna jest opcja wyświetlania mapy fragmentacji. W najnowszej wersji program usprawniono i wyposażono w szereg przydatnych funkcji:

-defragmentacja wszystkich napędów jednocześnie
-możliwość analizy wybranego dysku
-pełna kompatybilność z kodowaniem Unicode
-szybkość defragmentacji zwiększona o 30%
-pełna zgodność z 64-bitowym Windows 7

i wiele innych

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Disk Defrag 2.1.2.45 2.1.2.45Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie