Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Disk Defrag 1.5.19.330

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Auslogics Pty Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 675

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Disk Defrag 1.5.19.330

Auslogics Disk Defrag to bezpłatne i łatwe w obsłudze narzędzie do defragmentacji dysków twardych.


Program działa niezwykle szybko i precyzyjnie co zdecydowanie wyróżnia go spośród konkurencji. Wszystkie wykonane przez aplikację czynności są skrupulatnie zapisywane i przedstawiane użytkownikowi w postaci przejrzystych raportów. Dodatkowym atutem jest bardzo prosta, intuicyjna obsługa aplikacji.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Disk Defrag 1.5.19.330Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie