Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Disk Defrag 1.5.19.330

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Auslogics Pty Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 678

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Disk Defrag 1.5.19.330

Auslogics Disk Defrag to bezpłatne i łatwe w obsłudze narzędzie do defragmentacji dysków twardych.


Program działa niezwykle szybko i precyzyjnie co zdecydowanie wyróżnia go spośród konkurencji. Wszystkie wykonane przez aplikację czynności są skrupulatnie zapisywane i przedstawiane użytkownikowi w postaci przejrzystych raportów. Dodatkowym atutem jest bardzo prosta, intuicyjna obsługa aplikacji.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Disk Defrag 1.5.19.330Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie